Jump to content
BigT

Stiti vreo metoda de a intra in direct la TV?

Recommended Posts

Da, iarasi am un titlu dobitoc. In fine, am vazut si auzit ca exista o metoda de a intra in direct la emisiuni cum este de exemplu cea a lui Mirciulica de la Radio zu sau emisiunile alea in care trebuie sa spui un cuvant si "castigi" x ron. Stiti voi, genul ala de emisiuni cu: VREAU SA SUNE TELEFONUL!!!. Exemplu:1.

La a doua emisiune se vede ca suna de 3 ori. Deci este o chestie sa intri in direct cand vrea muschiul tau. 2. YouTube - Mircea Badea enervat de un tampit, la radio La fel, acelasi lucru. Din cate stiu, cand suni se ia primul dintr-un interval de 60 de secunde sau cam asa ceva. Ori este vorba de sincronizare, ori habar nam. Deci daca stiti cum, as aprecia un reply sau un PM.
Link to comment
Share on other sites

@tjt_hk: acolo te platesc ca sa injuri. sau ma rog ca sa intri in direct si sa ii faci pe aia de cacat.

@ZyZtem:Am auzit acum ceva timp pe cineva ca vorbea de asta. Din cate imi aduc aminte este vorba de sincronizare cum am spus si mai sus dar nu stiu detalii.

Daca imi ziceti si mie va dau o bere sau doua si o sa va fac reclama in fiecare filmulet cu "intrari in direct" de pe youtube.:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...