Jump to content
yakuza23

Dați-mi o idee!!! :D -BAD2THA BONE-

Recommended Posts

Azi mi s-a spart parola de yahoo.. istealer... etc. Bun.. si hackerul respectiv mi-a schimbat parola. Numa ca eu baiat destept.. mi-am pus si back-up email si am resusit sa imi recuperez parola. Dar surpriza.. in mail am dat de adresa de mail a respectivului... si acum vreau revenge :))) Tot ce mi-a venit in cap .. e un email bomber... dar.. vreau ceva mai sinistru.. Astept Idei :D

P.S: nu vreau sa fur si sa invat nimic, vreau doar niste idei sucite :)))

Link to comment
Share on other sites

vrajeala, vrei sa te invete si pe tine cineva ceva pe moca

1. Mai iesi din casa...

2. iti dau mailu lu respectivu.. si ii faci u c vrei.. dar nici asa nu-i bine, nu? pt ca nu vei face nimic ca ai prea multa treaba...

p.s: daca crezi ca toti au intenti ascunse.. inseamna ca viata a fost prea trista cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Dar surpriza.. in mail am dat de adresa de mail a respectivului... si acum vreau revenge

Lasa-l sa fie fericit si ia-o incet cu google queries.Vezi pe unde mai apare adresa lui de mail.Faci rost de nume, vezi ce aplicatii foloseste mai des, incerci social engineering, il cauti pe dc++, folosesti tutorialul lui Curiosu despre phishing pe dc.PS: afli cat mai multe informatii despre el dupa care incerci si tu sa-i faci rost de parole.Da-mi pe PM mailul lui! Poate pot sa te ajut si eu cu ceva.

Link to comment
Share on other sites

1. Mai iesi din casa...

2. iti dau mailu lu respectivu.. si ii faci u c vrei.. dar nici asa nu-i bine, nu? pt ca nu vei face nimic ca ai prea multa treaba...

p.s: daca crezi ca toti au intenti ascunse.. inseamna ca viata a fost prea trista cu tine.

edit .

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ca e greu pentru tine.. hai sa iti explic:

AM BACK-UP EMAIL .. dupa cum vezi in img urmatore.. da.. s poate seta.

111lmx.jpg

asa.. bun.. el mi-a "spart" parola cu istealer... si mi-a resetat parola si a pus mail-u lui ca un al 3-lea mail de back-up, dar prostu nu la sters pe al meu.. adica al 2 mail, comprende? si asa am putut sa imi resetez parola. Si evident cand a pus el mailu lui mi sa trimis pe mailu meu mesaj de confirmare cu a 3-lea mail de back-up>

40902928.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...