Jump to content
Ellimist

News-on

Recommended Posts

na...e la moda acuma si m-am gandit sa imi fac si eu un mic blog cu stiri furate de pe ici pe colo, si sa pun adsense pe el, in speranta ca ma voi imbogati:)) pana acuma merge ca pe roate...n-am facut nici un leu.Am postat cu speranta ca cineva stie raspunsul la problema mea...

First, adresa : News everywhere Be informed sau un URL forwarding, nu stiu daca e folositor sau nu news-on.tk.

Acum, mi-am pus pe el Wordpress. prima oara cand l-am vazut mi s-a parut o ciudatenie, dar acum m-am obisnuit cu el si e chiar fain, numai ca, in prostia mea, nu stiu la ce am umblat, dar in dreapta unde am recent posts, pe oricare as da click imi da eroare.... la fel se intampla si daca incerc sa dau un comment sau click pe un post sau view more....stiti cumva cum as putea rezolva problema asta?Merci mult.

p.s. Poate din compasiune dati si un click pe reclame...

Si daca vrea cineva link/banner exchange:)

Link to comment
Share on other sites

de...am vrut sa fiu independent.....ca Moromete

moromete a murit singur.

io zic sa incerci sa te alaturi echipei.

o sa vezi ca te plitisesti la un moment dat de blog + nu primesti feedback-ul dorit => o sa te lasi.

daca vrei vorbesc eu cu andrewboy

Link to comment
Share on other sites

daca pt bani o faci, si nu din placere, las-o moarta.

Pai nu vezi ca omul a zis de la bun inceput ca se astepata sa-i iasa ceva verzisori insa e cam amarat ca nu iese nimca.Si DA ! Pentru bani. Mie imi plac banii la fel ca si voua numai ca eu recunosc asta. Cui nu-i plac banii sa ridice mana ! :D Ma indoiesc ca a ridicat cineva !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...