Jump to content
sosetutza

Windows 7 sau vista Legal 4 luni.

Recommended Posts

Dupa ce am vazut ca in threadul http://rstcenter.com/forum/ajutor/23599-xp-vista-sau-7-a-2.html au inceput sa discute despre windows original si updateuri...am zis ca sa ii ajut unpic pe cei care nu au windows original. Dupa cum stiti daca downloadati orice versiune nemodificata , si nu introduceti serial key sau nu il activati cu un activator...in 30 de zile expira. Dar in acele 30 de zile puteti face update linistiti. Dupa 30 de zile ... Rulati CMD cu drepturi de administrator si dati comanda slmgr -rearm . Dupa aceea dati restart...si mai aveti inca 30 de zile. Comanda merge de 3 ori....dar nu prea cred ca cineva tine 4 luni windowsul fara sa il reinstaleze...cel putin eu.

Link to comment
Share on other sites

In functie de cheia care o folosesti, merge sa il activezi si prin telefon la centrul MS, dar aici trebuie sa sti ce sa spui. Dar ca idee, cu povestea potrivita, merge ;) . Asa scapi de a folosi hack-uri, crack-uri sau mai stiu eu ce. La Xp Pro e cel mai simplu de activat asa :D.

Link to comment
Share on other sites

toate windowsurile modificate XP, win7, vista pe care le-am downloadat de cel putin un an incoace iti cer sa nu introduci serial si sa il activezi online. Se activeaza ca OEM si ramane activat forever. Abia mai tarziu daca te mananca sa-ti instalezi update-ul WAT ai probleme. Asa ca e de preferat sa iti faci de pe net un disc

Cauta pe net windowsuri fara serial la instalare si cu update-urile la zi (sau la cateva luni in urma). Pe filelist e plin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...