Jump to content
LiviuCool

Reedem Lockerz chiar acum.

Recommended Posts

Ala de shop a stat atat de mult timp deschis fiindca nu a fost mai nimeni sa foloseasca shop-ul lor sa cheltuie aia 0.75$ sa poata participa la redeem si au ramas astia cu premiile. Redeem general poate fi de luni dimineata de la ora 7 pana naiba stie cand ... eu estimez ca va fi luni seara pe la 8 sau 10. Un sfat ... bagati-va direct pe bani (paypal) chiar daca nu merita, macar prindeti sau hanorace.

Link to comment
Share on other sites

Ala de shop a stat atat de mult timp deschis fiindca nu a fost mai nimeni sa foloseasca shop-ul lor sa cheltuie aia 0.75$ sa poata participa la redeem si au ramas astia cu premiile. Redeem general poate fi de luni dimineata de la ora 7 pana naiba stie cand ... eu estimez ca va fi luni seara pe la 8 sau 10. Un sfat ... bagati-va direct pe bani (paypal) chiar daca nu merita, macar prindeti sau hanorace.

Oare eu ce sa aleg? ;)) 2800+ PTZ pe un cont, 2000+ PTZ pe alt cont :D

Link to comment
Share on other sites

LOOL oameni buni am prins la ultimu general redeem 30$ si nu e fake lockerz:| si luativa lrc free sau pro:| si gata la urmatoru redeem ma duc pe 500$ sau 250$ si am sanse ca pe simulator fac cam 7 sec

Da-ne un link la simulator sau se poate downloada?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...