Jump to content
Park

Cumpar websiteuri/bloguri

Recommended Posts

ca sa va dati seama de cati bani e dispus individu sa va dea uitativa pe google cam cu cat se vand instalurile pentru botneturi... cred ca am spus destul.

Nu inteleg ce vrei sa spui dar in fine, ce lagatura are ce ai zis tu cu site-urile in sine ?

In plus, ofer destul de bine pe websiteuri cand le cumpar, pentru ca stiu ca s-a implicat munca in orice lucru facut pentru acel site.

Cat despre tine, iti recomand sa mai treci odata peste gramatica Limbii Romane.

Link to comment
Share on other sites

te simti ofensat? cat despre gramatica limbii romane nu cred ca e cazu sa discutam din moment ce tu m-ai inteles

Nu ma simt ofesat chiar deloc, chiar ma simt frustrat pentru ca nu inteleg unde vrei sa ajungi, eu vreau sa cumpar site-uri peste 500 vizitatori pe zi, vin cu oferte bune in cumpararea websiteurilor. Chiar nu inteleg unde vrei sa ajungi, nu s-au mai vandut site-uri sau ce ?! Daca omul vrea sa-l dea, il da, daca nu, nu, nu am furat pe nimeni si nici nu am de gand.

Si daca tu tot ai dovezi ca eu fac si dreg cu site-urile sau ce crezi tu ca fac, arata-le, nu ma trimite in discutii fara rost, arata tot ce stii, tot ce ai, sunt si eu curios, si poate si cei care vor sa vanda un website, astept sa vad ce e in neregula la mine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...