Jump to content
ZeroCold

Altex ( nokia N95 si 3000 euro)

Recommended Posts

:-)) Deci...bunica a castigat un nokia N95 si 3000 euro :>

A primit un sms acum cateva zile care suna cam asa :

Felicitari, in urma unei preselectii firma ALTEX va desemnat cistigator al unui telefon Nokia _N95 si 3000 euro. Pentru detalii apelati acest numar.
Nr este: 0743767477 :-)

Atunci venise ea la mine cu telefonu sa vad ce e si i-am spus nu ii adevarat...dar astazi a venit cineva..(o ruda) si a spus ca sa incerc ca poate castiga etc etc..

Am sunat la nr respectiv, nu mi s-a raspuns l-am lasat...dupa 20 min ma suna. Zice ca este un reprezentant de la altex (a dat un nume..nu mai stiu) si m-a intrebat daca am apelat nr ala, i-am zis ca am primit sms..etc etc. Apoi mi-a zis ca Altex face 10 ani si ca nr respectiv a fost tras la sorti sau ceva de genu, mi-a spus sa ii dau numele si judetu...i l-a dat. A spus ca revine cu un telefon sa imi dea un cont bancar, sa am 1 pix si o hartie...

Acum astept sa ma sune. :-D

______________________________________

Dupa toata chestia asta, m-am dus pe gogu si am gasit asta. >:P

______________________________________

Poate sa faca ceva cu un nume+prenume si judet??? (atat i-am spus)

//LE: Cine are sau stie vreun sms bomber il rog frumos sa imi dea pm, vreau sa le multumesc pt premiu.;;)

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

teapa teapa teapa... nu are ce sa faca cu numele tau si orasu...ei vor $ tai... adica iti dadeau un cont bancar in care te punea sa pui niste lovele chipurile ca sa poti ridica premiu sau cealalta teapa folosita mai des e sa trimiti vreo 25 de euro pe numaru de pe care ai fost sunat ca sa poti intra in tombola vrajelilor...

Link to comment
Share on other sites

tin minte ca o prietena la fel a primit un sms de la o firma parca germanos si acolo spunea ca trebuia sa le deaCNP si sa apese cateva taste si a facut asa si i a luat cam 10$

si a dat seama ca a fost teapa..si aia faceu misto cand sunai.

i am sunat paia de la Vodafone le am povestit tot ne au bagat inapoi cei 10$ si lor le au luat 20$ adica ce trimisesem +la prima reincarcare ii ia inapoi.

i am sunat dupa aceea inapoi si ne injurau acum noi faceam misto de ei:)

PS.: nu cred ca are ce sa faca cu numele .ai grija la cnp

si numai pune botu la orice..aaa si nu e cu suprataxa din moment ce incepe cu 074

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...