Jump to content
Guest Nemessis

Cantarina

Recommended Posts

foarte interesanta chestia... mie mi-a povestit un baiat ca tatal sau a invatat din mos stramosi sa piseze niste clesti de radasca si sa il bage in mancarea sau bautura fetelor avand un efect asemanator... nu stiu cat la suta este adewvarata chestia aceasta dar el spune ca tatal sau cand a incercat pentru prima data i-a mers...

Link to comment
Share on other sites

foarte interesanta chestia... mie mi-a povestit un baiat ca tatal sau a invatat din mos stramosi sa piseze niste clesti de radasca si sa il bage in mancarea sau bautura fetelor avand un efect asemanator... nu stiu cat la suta este adewvarata chestia aceasta dar el spune ca tatal sau cand a incercat pentru prima data i-a mers...

am auzit si eu povestea asta la un var de la tara si cica e adevarata faza.daca pisezi clestii si ii pui in mancare le vine chef de futai :))

Link to comment
Share on other sites

Da, asa am auzit si eu . Iei coarnele de radasca , le fierbi in otet , le lasi sa se usuce si le pisezi .

Cantarina se gaseste la magazinele veterinare , sub forma de fiole , se administreaza vacilor .

Dar pana la urma , un sarut pasional , o mangaiere pe tot corpul , inclusiv mana la pasarica , un pic de frecat cu pla de fata , fara sa porti chiloti pe tine ... si aia e . Nu cred ca e nevoie de prostii d`astea . :)

Link to comment
Share on other sites

lasati prostile...a patit asa o colega dea mea , idiotul de ia pus cantarina in pahar a gresit cantitatea si a fost internata in spital 7 zile...

Ca sa stea in spital 7 zile cred ca a trebuit sa manance un kilogram de cantarina daia pe putin...Eu am vazut cantarina sub forma de praf pentru porci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...