Jump to content
cosminn93

Orange=Police?

Recommended Posts

Am facut o "tranzactie" cu un gay am cumparat ceva in jur de 28 E

Plata s-a facut prin transfer credit (orange)

Am intrat pe contu la o victima cu aol cu ip de germania am trimis la gay bani si porma el fericit etc

Dupa 5 min intra pe mess ca l-a sunat politia ca frajeli socoteli (cea ce sunt 45% ca e vrajeala)

Ce ma face sa nu cred este ca dupa alt cont orange i-am trimis lu un tov 5 E si tot aceiasi metoda cu aol etc si i-a inchis cartela, si dupa vodafon mi-am trimis mie 6 E si la fel mi l-a inchis

Ce parere aveti :-S

Link to comment
Share on other sites

Si eu am patit asta, mi-a blocat cartela. Am fost frumusel la Orange shop si le zic o vrajeala, ca m-a intrebat cineva daca vreau 22 de euro cu 40 de lei, eu am zis da, apoi in 10 minute aveam banii pe telefon. Apoi vad ca dvs imi blocati cartela, cu ce drept intreb eu, fata care era acolo ca sa vedeti domnu' ca pe tentativa de frauda..plm. Am zis ca am mare nevoie de nr asta, si ea va putem da cartela fara acei bani fraudurosi, eu zic ok, dar imi dati si cei 40 de lei inapoi. Am asteptat ceva timp apoi mi-a ca in maxim 2 ore o sa pot sa folosesc din nou cartela cu tot cu banii dupa ea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...