Jump to content
qbert

Rowarez Deface?

Recommended Posts

Guest Praetorian

Rowarez din cate vad e hostat din nou la FDNS aia, si stiu ca aveau probleme cu hostul, adica iti faceai un cont la ei si apoi puneai shell, si aveai access la tot. :) Sau poate ma insel.

Link to comment
Share on other sites

Poate ca nu e teapa...

Daca nu ma insel cineva de pe aici de pe forum (beny_loppa ? ) zicea ca vinde DB-ul ala.

Poate l-o fi vandut cuiva si ala vrea sa-l vanda mai departe sau poate o fi cazut in vreun RAT ceva si i l-au luat.

de rw nu ne mai ocupam noi . ( eu , benny sau pax )

codex a gasit alti oameni .

asta e , a luat deface , or sa treaca peste , nu-i capat de lume.

Link to comment
Share on other sites

ha ha mare lucru

vreti baza de date ? vo dau eu ma gratis :)) 1k membrii , slabut , hosting nu mai zic

crezi ca ma impacentiez eu ca astia de la hackworld "m-au spart" ? :))

pacat ca nu am eu timp sa ma ocup de ei :-j

o sa refac , si daca o sa trebuiasca o sa mut si hostu

nu aveam mare lucru la privat stati linstiti ;)

puteam sa fiu si mai secure , dar nu am vrut ca n-am avut timp sa ma ocup de asta

mai vreti detalii ? va dau :))

si da..pt cei de la Hackworld : nu uit de voi ;)

PS : hackeri rozosini ce sunteti :)) - va incadrati la categoria hackeri cocalari

Link to comment
Share on other sites

Da, ai dreptate in pana mea, asa am avut de gand sa fac.. am pus doar un fisier .html in /forum/ ca sa vezi ca am intrat dar nu am vrut sa dau deface..... daor ca am nevoie de traffic... si nu tiam stricat nimik, nu tiam sters nimik, si nu ma laud eu, nu eu am postat aici acest topic...

Link to comment
Share on other sites

OK, si sper sa nu imi porti ura.

Si nu e vorba ca mie frica de ceva, ca stiu ca vbulletin e vulnerabil , ca se poate gasii o cale care poate ma arzi... numa interesaza asta.. doar nah, ca stiu cum e cand iei deface... eu am luat deface si miau sters tot din root, dece? fara motiv...

in fine... intra pe mess daca e...

Link to comment
Share on other sites

OK, si sper sa nu imi porti ura.

Si nu e vorba ca mie frica de ceva, ca stiu ca vbulletin e vulnerabil , ca se poate gasii o cale care poate ma arzi... numa interesaza asta.. doar nah, ca stiu cum e cand iei deface... eu am luat deface si miau sters tot din root, dece? fara motiv...

in fine... intra pe mess daca e...

esti ratat , ai sa mori.

sal mish =]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...