Jump to content
Printu2008

Backlink Blogger

Recommended Posts

Salut, azi m-am gandit sa fac o chestie, backlinkuri de la blogger, stim ca daca iti apare un site pe blogger in maxim 24 de h va aparea indexat in google. Asa ca am infiintat (este inca in stagiu de proiect) un backlinker, blogul este al meu, voi va postati linkurile prin intermediul emailului, astfel linkul aparand in scurt timp. Accept critici, teste si etc. Siteul cu pricina IndexMeFast - Free Backlinks . Astept raspunsuri :D

Link to comment
Share on other sites

Ideea in sine, nu e batuta in cuie, daca stii sa evoluezi chestia si sa profiti la maximum din ea, e cel mai bine. Pe astfel de bloguri de la blogger, e bine sa bagi linkurile cu articolele pe care te axezi, pe care vrei sa le ridici in cautari daca este necesar, ca asa de indexat, google o face destul de des, daca ai un site bine structurat, prin intermediul sitemap-ului sau chiar accesand site-ul tau, spiderul plecand in toate paginile noi si vechi, indexandu-le instantaneu. Am observat ca de la o perioada, spiderul viziteaza tot mai des site-urile, in general sunt indexate in cateva minute paginile noi.

Deci doar la ridicarea in cautari ar putea ajuta Blogger.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...