Jump to content
j1c0

gabori de peste prut?

Recommended Posts

demisc?tipul cu raid la siteuri moldovene.romanism.md ceva mizerie facuta de scursurile comuniste de pe net.am vorbit cu el, a incercat sa se aproprie de mine, ca ma stiue slobod la gura si vad ca ma intreaba despre rst?cine e nemessis?daca frauda e permisa pe forum cum era mai demult?daca il stiu pe slick.

iam dat pm si la kwe...sper sa raspunda.voi dupa tot ce sa intamplat cu wikileaks, xss in yahoo?suntem urmariti ca forum?eu intru de 6 luni si pute.

Link to comment
Share on other sites

Guest demisec

sloboz..mananca rahat..kinder obosit..

let the bitch post some pics..hai ma ca te vad tare in pula..mai repede va rog...niste imagini..nu loguri..ca pe alea le modifica si bunica..ok?

da-ti muie de jegos..nebagat in seama de pizde refulezi pe forumuri?

Link to comment
Share on other sites

Guest demisec

posteaza imaginea de la ce am zis kid..let me see you..

aha..si tu m-ai intrebat daca stiu cati ani kwe mai exact si daca stiu adresa lui pax..let me see you..cum dovedesti..hai ba..ca se termina filmu'..

am intrebat de ilegalitati..intradevar..e ilegal sa fii asa de prost, ca mai ai putin si cred ca intri la mititica...

Link to comment
Share on other sites

tipul probabil e corect.dar...de unde dracu sa stiu ca ii in noua dreapta?

scuze pt. topic.

probabil nu e gabor..dar e din RNS.adica plm...

da.ma intrebat una alta.recrutarile sunt deschise din nou.aveti grija la ce va bagati eu stau la SEO.ma intrebat una alta cand vroia sa faca raidu.

cum ma protejez, daca putem sa facem dump la mysql.

Edited by j1c0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...