Jump to content
immun3

Merita vazut

Recommended Posts

Illuminati ? Stapanii din umbra .. :-?. Pare.. extrem de reilgios :-?. Ma face sa-mi pun multe intrebari. Adica.. mereu am trait cu impresia ca exista persoane mai presus de guverne, care controleaza si fac si dreg.. dar niciodata nu i-am asociat religiei.

Totusi.. un lucru mi se pare ciudat. Daca illuminati reprezinta o grupare ultrasecreta.. de ce se pomeneste in melodii de prezenta ei. Din moment ce una din prioritati e aceea de a ramane sub anonimat.

Nu ma intelegeti gresit, nu neg vehement lucrurile astea. Dar mi se pare natural sa existe pareri pro si contra spre a stabili un lucru.

Link to comment
Share on other sites

Ma interesant clipul...dar totusi cam exagerat...cik foloseste Rain Man...frate cauta orice cuvant in lyrycs si ai sa te sperii de exemplu daca cauti devil....gasesti 10000 de mil de melodiii cu cuvantul devil in ele...in fine...

Daca vreti sa vedeti ceva cu adevarat futator+mindfucking si care eu personal ma fascinat prin argumentele solide aduse atunci va recomand:

The Zeitgeist Film Series Gateway | Zeitgeist: The Movie, Zeitgeist: Addendum, Zeitgeist Moving Forward

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...