Jump to content
fairyLaxus

Buna seara

Recommended Posts

In primul rand imi cer scuze daca nu postez unde trebuie,dar chiar n-am gasit nimic mai adecvat,stiu ca sunteti un forum ordonat si disciplinat.

Rugamintea mea e urmatoarea,as avea nevoie de cineva care stie ceva,ma refer peste valoarea de mediu in hacking.

Platesc nu-i problema sunt om serios,daca se incadreaza cineva il rog sa dea un pm sa-i ofer detalile,am nevoie de ceva si poate ma rezolva cineva.

Stiu ca unii sunt superficiali,nu sunt vreun spion nu nimic puteti verifica ip-u si tot ce vreti.

Va rog frumos,fara mistouri in pm,si fara oameni care nu sunt sinceri.

Inca o data imi cer scuze daca n-am postat unde trebuie,sau nu am voie sa cer asa ceva pe forum.(recomandati-mi pe cineva cel putin sau cu cine trebuie sa vorbesc pt. chestiile astea).

Va doresc o seara buna si astept cu nerabdare pm-urile voastre.

Link to comment
Share on other sites

imi cer scuze inca o data dar nu am gasit alta sectiune potrivita.

o sa fac un rezumat,sincer nu eu am nevoie de ajutor cii un prieten,care la randu lui are alt prieten care lucreaza la o firma.

el vrea sa stie daca se poate sa-i fie furate niste poze din calculator,mi-a spus ca are un fel de "parola" pe pc,nu stiu daca se refera la userul de la windows sau altceva.

mai multe detalii pot da maine cand iau legatura cu el.

plata s-ar face cand aveti pozele si sa ne aratati o poza,s-o confirme prietenul meu,probabil a facut un "sneak peak" sa zic.

putem plati prin cartela de reincare si transfer bancar(cred nu stiu sigur dar se rezolva)

cam atat,multumesc frumos ca aveti rabdare cu un "noob",am citit asa mai multe pe forum si am ramas placut impresionat de voi baieti :)

Link to comment
Share on other sites

salut,pai niste poze,asta e interesu` tovarasului,rasplata voi stiti cat face,tovarasul meu a zis ca e dispus sa dea bine,nu stiu nici eu exact,dar nici sa fie luat peste picior(sa umflati pretul),daca face cineva treaba bine si e multumit amicul,sub 20 de euro nu iesiti zic eu...mi se pare ok 20 de euro...si eu nu inteleg de ce comportamentu asta,doar e in interesul vostru si al` meu + de asta daca o sa mai am nevoie de voi tot aici o sa apelez,nu cred ca v-ar strica un banut in plus daca va dovediti de treaba si nu sunteti pusi pe shotii :P

Link to comment
Share on other sites

Scuze dar eu unul cred ca sunt mai noob ... si nu am inteles exact ce doresti ... sa recuperezi pozele sau parola sistemului de operare ?

Sau poate vrea sa vada daca parola este destul de buna pentru a nu ii fi sparta ...sau daca are firewall bun ... ?

Ai putea te rog frumos sa fi mai explicit .. macar pentru mine ... poti si prin PM sa imi explici ...

Multumesc frumos ...

P.S. Cautatul dupa ip e o chestiune relativa ...

INCREDEREA SE CASTIGA NU SE CUMPARA ... parerea mea ...

Edited by johnny5
Link to comment
Share on other sites

Plm omule tu vrei sa furam acele poze dar nu ne spui cum putem intra in contact cu persoana care detine pozele,nu ne spui daca il poti face sa accepte un fisier si sa il execute pe care til dam noi ,nu ne spui daca il poti face sa viziteze un site,un ip ceva plm.Asa doar ca ne zici ca vrei sa furam pozele ok pot sa fii hackerul hackerilor ca nu ai de unde dracu sa stii de la cine si ce poze vrei sa furi....

Link to comment
Share on other sites

Phhhui, omu cred ca voia sa spuna "sa-mi copiati niste poze, etc" caci este impropiu spus "sa furati" fiinca... pozele raman tot acolo, si nu cred ca le vrea si sterse.

Acum deja sunt confuz, caci deunazi citisem ziarul cumparat de vecinu de scaun din avion, care adormise, si nu i-am cerut voie.Am pus ziaru inapoi, dupa ce l-am citit, asta inseamna ca am furat ceva informatii/stiri/cunostiinte/experienta? Daca era acolo o poza ce-mi placea si o pozam cu telefonu era mai grav?

Cred ca trebuie sa se exprime mai clar sa intelegem ce vrea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...