Jump to content
wer7steaua

Exploit NASA - FBI

Recommended Posts

are dreptate copchilu. incearca urmatoarea chestie.

http://www.nasa.gov/hiddenadminpanel(supersecret)

o sa afiseze page not found.

dar asta doar fiindca e super secreta pagina

ii dai view source. ii dai copy paste la cod in delphi 6 (neaparat 6).

dai build. (iti apar niste erori dar merge)

rulezi scriptul pe o masina virtuala virtuala (adica virtuala de doua ori) cu urmatoarea comanda

sudo perl install ./nume_script - ip nasa - ip-ul tau

ti se deschide o pagina cu datele de logare de pe nasa si un link unde te poti loga.

simplu

daca nu te descuri trimite 50 euro pe paypal si dau bonus pe langa datele de logare reteaua mea de boti (zeus) pe care o tin in pivnita

Edited by adi003user
Link to comment
Share on other sites

daca nu e iarba atunci e altceva :)) on:omule tu chiar ai de gand sa spargi nasa sau fbi?:))cine e atat de retardat sa faca ''exploituri'' si mai mult sa le ridice pe net? tu ai face-o? daca da iti spun eu sincer ca in maxim 5 minute intra mascatii peste tine! :)) si plus de asta ce ai de gand sa faci :)) sa explorezi baza lor de date? fi sigur ca vei fi si lasat:)) si fi sigur ca vei gasii detalii despre o noua fiinta de pe o planeta necunsocuta noua.. aceea se cheama wer7steaua

Link to comment
Share on other sites

Tovarasilor, nu mai fiti asa rautaciosi! Vrea si el sa se faca cunoscut cumva! Ce-i asa greu? Mai stelistule sau afiliat al unei stele ce esti, eu iti propun sa ii suni direct pe astia de la NASA si FBI ca au acelasi numar de telefon comun (din ce am verificat eu, numarul pe care l-am gasit ar fi urmatorul si e criptat in MD5:6e56719bbbfd6bcaa1d9281b70211bf9) si sa ii rogi pe ei direct sa iti dea exploitul. Sunt sigur ca vor fi mai mult decat bucurosi sa te ajute si am auzit ca iti vor da si un certificat de "Hacker maximus". Incearca, nu fi bleg ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...