Jump to content
ROFL

calitatea bloggerilor din ro

Recommended Posts

Si ce ne intereseaza pe noi asta?

Noi nu avem treaba cu ei, pot sa isi faca sute de globuri, cu continut nasol, cand tu sti ca ai un blog cu continut calitativ .

Intradevar sunt multi "bloggeri" care s-au plictisit si si-au zis, "ba ia sa imi fac si eu un blog ca , plm... , e la moda , uite si Gheorghe din vale are" si incepe sa bage poze , amuzante de pe goagal , filmulete de pe youtube, in loc sa isi faca globul ca pe un "jurnal" .

Link to comment
Share on other sites

Bine ca ai dat link spre blog, asa depaseste bariera de 30 de vizite/zi.:))

da da.scrie "jegos" dar are dreptate.dc plm **** nu face link exchange ha?e smecher si vrea sa ajunga "bogat in cotet", sa se dea cu, creme scumpe la pwla si sa ia interviu lui base'.mai ipocriti sunteti voi decat el, avand in vedere ca isi asuma articolul, identitatea si cocalaria.**** e ok parerea mea, se vede ca e tanar si e orgolios, sa scoata $$$$$$$, genti de ban, dar arhi ala pare are o sarcina extrauterina.

Link to comment
Share on other sites

da da.scrie "jegos" dar are dreptate.dc plm **** nu face link exchange ha?e smecher si vrea sa ajunga "bogat in cotet", sa se dea cu, creme scumpe la pwla si sa ia interviu lui base'.mai ipocriti sunteti voi decat el, avand in vedere ca isi asuma articolul, identitatea si cocalaria.**** e ok parerea mea, se vede ca e tanar si e orgolios, sa scoata $$$$$$$, genti de ban, dar arhi ala pare are o sarcina extrauterina.

Arhi e un blogger de succes. Are foarte multi vizitatori si foarte multi comentatori. Cauta pe google si vezi ca a zis de cateva ori ca face pe luna de ordinul miilor de euro. ( nu mai stiu exact ori 1 mie ori doua ori 3 mii - cauta si ai sa vezi - si asta a zis acuma mai multi ani, nu anul asta, acuma din cate am inteles a crescut miza)

Degeaba te promoveaza unu daca tu scrii articole de tot rahatu' ca tot pe ultima pagina in google ajungi. In concluzie asta scrie articole de calitate de are atatia vizitatori, ... si nu cred ca face spam pe mess. :))

Link to comment
Share on other sites

Discutii inutile. Unii fac bani, iar altii stau pe margine si urla.

@roby88: Momentan esti analfabet. Nu ma injura sau alte lucruri asemanatoare ca nu devii brusc cunoscator daca nu inveti. Spune mersi de sfaturi si invata.

pai vezi.de aceea nu scriu nici un blog ca e mare mocirla.romanii is prea prosti inca pentru bloguri.oricum eu nu au bloguri ei au propriu lor link farm evolution.

blog a fost la inceput folosit ca "jurnal" ma am ceva de zis si sa ma citeasca gloata.ia frate'

O fata din Ferentari Weblog

Paranoia and empty jars

2 exemple.

orice imbecil care vrea sa il imite pe **** posteaza 2-3 stiri cu sursa si face cohones ca are si el blog.

sau blog politic:

Dan Andronic

asa sa fac si eu un blog despre prosti, despre incultura, despre plm.ma cauze pentru idioti is multe, nisaaa mare.

asa e.eu fac caterinca si misto pe skype and messenger.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...