Jump to content
m1cr0

Yahoo messenger password hack

Recommended Posts

Salutare, fac acest post in speranta ca cineva care stie sau crede ca poate, sa ma ajute si pe mine cu recuperarea unei parole.

Acum cateva zile, mi-am schimbat parola la id-ul edy_k1d datorita faptului ca cei din lista mea primeau niste mass`uri pe care eu chiar nu le trimiteam. Ma dadea afara de pe mess "you have been signed out", trimitea mass-ul dupa care puteam intra inapoi.

Am hotarat sa schimb parola, am schimbat-o, iar acum ca eu am fost invatat cu cea veche de 2 ani jumatate, chiar nu imi aduc aminte ce am putut scrie la parola noua.

Nu am avut mail secundar, deci asta e o metoda imposibila.

Am doua intrebari de securitate, Where did you spend your honeymoon? la care se poate raspunde cu vaslui dar la a doua Who is your favorite author? nu imi dau seama ce am introdus atunci.

PS - Am incercat "eminescu, creanga, alecsandri, prenumele meu," chiar n`am idee ce am putut introduce.

Va rog daca aveti cunostintele necesare, va pot oferi bani, aveam foarte multe id-uri importante acolo.

Multumesc anticipat.

IP-ul cu care am intrat in general este 86.124.0.69.

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name
Competitie [challenges] Challenge-uri aka Wargames! Enjoy resolving them!

aiurea?!
Am hotarat sa schimb parola, am schimbat-o, iar acum ca eu am fost invatat cu cea veche de 2 ani jumatate, chiar nu imi aduc aminte ce am putut scrie la parola noua.

esti prost.

Am doua intrebari de securitate, Where did you spend your honeymoon? la care se poate raspunde cu vaslui dar la a doua Who is your favorite author? nu imi dau seama ce am introdus atunci.

PS - Am incercat "eminescu, creanga, alecsandri, prenumele meu," chiar n`am idee ce am putut introduce.

Esti si mai prost.

Ai picat in plasa.Darkcomet.

Link to comment
Share on other sites

@User name, n`aveam de unde sa "pic in drakprotector", nu sunt de o luna pe internet sa intru in toate aplicatiile, nu imi descarc crack-uri, spre deosebire de mai toti romanii care le copie gata crackuite eu imi cumpar programele necesare. Sunt programator, stiu cu ce se mananca spre deosebire de spam`ul tau. In plus am facut postul ca sa raspunda cei care pot sa ma ajute. Nu sa mai faci tu +1 post degeaba.

@Gabriel87, id-ul se blocheaza cca 12 ore la cateva incercari gresite.

@drakeRiz, din cate tin minte, ETS este memorat in registri cand parola este la Remember Me nu ? Daca se poate recupera ceva de prin registri, sa-mi spune`ti si mie cum. Pana atunci o sa mai fac niste cautari pe google.

Mersi de informatii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...