Jump to content
cmiN

Fii

Recommended Posts

Intentioneaza cineva sau este deja la facultatea de informatica din Iasi ? Care cunoaste ceva mai bine nu numai din auzite cum e treaba pe acolo si cu ce medie / "ajutoare" spera sa intre / a intrat ?

Astept si alte pareri indiferent de ramura subiectului.

Link to comment
Share on other sites

Desi ca admitere se cere (5/10 info sau mate bac) (3/10 liceu) (2/10 tot bacul) am vazut ca numai participarea la o nationala in XI sau XII e de ajuns pentru a inlocui una dintre parantezele de mai sus cu 10. De aceea mi se pare destul de usor de intrat si tot in acelasi timp am vazut ca au fost medii de la 9.7 pana la 8.6 la buget acum un an sau doi. Totusi sunt curios sa aflu mai multe.

Link to comment
Share on other sites

care este cea mai buna facultate de informatica din timisoara, politehnica sau universitatea de vest??care ar fi cea mai buna sectiune de la informatica??de exemplu la politehnica care sectiune ar fi mai buna Calculatoare , Automatic? ?i Informatic? Aplicat? , Tehnologia Informa?iei , Informatic? ??

ps1:am auzit ca politehnica este mai buna ca are diploma mai recunoscuta

ps2:scuze de off-topic dar nu am mai facut inca un topic

Link to comment
Share on other sites

Cred ca am gresit threadul =) ... trebuia sa intreb cati de pe rst sunt la facultate si mai ales legat de info/it/programare. Voiam sa iau la intrebari un membru de asta mai de incredere si cu mai multa etica nu tipe de acolo, parerea mea unele is distruse rau :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...