Jump to content
xtmzone

[ Schimb ]FileList + TorrentLeech

Recommended Posts

wow amice uite eu am cont steam si am css, l4d2, gmod si altele si nici urma de vreoun joc care sa foloseasca macar engineul hl1 :) deci mai gandeste-te inainte sa postezi, posteaza concret ce vrei :) nu poti intelege cs 1.6 printr-un cont de steam, decat daca esti un manelist/cocalar/labar ratat care nu a auzit de alte jocuri inafara de cs 1.6 si zice "servar" in loc de server ;)

Link to comment
Share on other sites

Deci stai sa te lamuresc , ce inteleg eu printr-un cont Steam [ care defapt nu este un cont steam , este o firma ] , un cont Steam este un cont si nimic mai mult , ce poti face cu acest cont de Steam este partea a doua ! Prin intermediul acetui asa zis cont poti achizitiona o serie de jocuri cu o oarece licenta ! Ca sa nu mai zici ca sunt cocalar/manelist/etc ! M-am facut cat se poate de inteles ? !

Deci pentru toti userii care nu au inteles ce vreau [ cu toate ca majoritatea celor care joaca pe un "servar" ( citez din memorie ) de Counter-Strike 1.6 , stiu la ce ma refer ! Deci vreau un cont de Steam cu jocul Counter-Strike 1.6 achizitionat / licentiat pe acel cont !

Oricum , multumesc de observatie "bogdannbv" , acum ai priceput cam ce vreau ? !!!

Link to comment
Share on other sites

bine ca mi-ai explicat O_O, eu sunt ala care a cerut cont steam ma ? fara sa precizeze daca vrea si jocuri cumparate sub acel account ? in plus esti si tampit pentru ca vrei sa pari ca stii despre ce vorbesti dar nu stii :) Steam nu este firma, este un produs al Valve care Valve este firma, gandeste inainte sa tastezi.

Link to comment
Share on other sites

Stii ceva [ stii ce i-a zis Vulpea la Arici ? ] !. Nu staiam ca esti asa destept ! Esti tu sigur ca Steam nu este o firma ? Ma bucur mult ca ma si eu cu cine sa ma distrez ! te rog frumos nu mai comenta la aceasta discutie ! Mersi

1 . Vorbeste frumos , eu nu te-am jignit in nici un fel !

2 . Daca nu ai ce face sau te-ai plictisit si vrei sa pari destept cauta-ti altceva de facut cum ar fi sa te duci la " Copii spun lucruri trasnite ! "

3 . Nu inteleg de ce te-ai bagat sa discutie tu, in topicul creat de mine daca nu ai nici o legatura cu ce am cerut eu si nu poti satisface cerintele !

4 . Da-ti un edit la replay-uri si sterge tot ce ai scris , ca dai urat pe pagina !

5 . Cu asta am incheiat subiectul .

PS : Daca mai e cineva care se crede la fel de destept ca si aceasta persoana cu un grad de intelegenta peste media umana ! sa se abtina de la comentarii , rog sa comenteze cineva care chiar vrea sa facem schimbul , sau care ma poate ajuta intr-un fel ! Multumesc pentru intelegere

Link to comment
Share on other sites

1. Am dreptul la libera exprimare, si sa imi dau cu parerea despre anumite lucruri

2. Nu fac pe desteptul, tu incerci si nu iti iese;)

3. M-am bagat pentru ca m-am saturat de balta de prostie in care se zbate o buna parte din tara

5. Nu poti incheia subiectul din moment ce mi-ai adresat niste intrebari.

P.S: Da, sunt foarte sigur ca steam nu este o firma in sine, ci este un produs al Valve Corp.

Te rog sa citesti:

citez: "Steam is an online service ("Steam") offered by Valve Corporation ("Valve")."

Steam Subscriber Agreement

Si ai sa iti dai seama ca mai ai mult timp de petrecut pe internet pana sa incepi sa comentezi la altii. in plus cred ca esti analfabet sau nu ai suficiente sinapse pentru a intelege ce am spus eu in primul post si in celalalt, si ai venit din nou cu teoriile tale.

EDIT: Acum am incehiat subiectul oficial :)

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Bun , mie nu imi place sa ma cert , imi cer scuze ca te-am jignit , suparat , enervat ! Eu am gresit ca nu m-am exprimat cum a trebuit ! Intre timp am rezolvat ! Multumesc inca o data pentru informatii si inca o data imi cer scuze ! Ce te rog este sa iti ceri si tu scuze pentru ca m-ai jignit ! Rog un moderator sa inchida discutia ca am rezolvat ! Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...