Jump to content
kytyna

Keylogger

Recommended Posts

vAND KEYLOGGER TOTAL COMMANDER V1.4 CU 5 EURO,CARE VRETI CONTACTATI-MA.

Nu mai pot de ras :)) pana acuma aveai nevoie de ajutor in legatura cu keyloggeru si acum te apuci sa il vinzi macar e facut de tine ? E fud ? De ce sa folosesc keyloggeru tau cand pot sa folosesc istealer + un crypter bun, tu nu sti nici cate urechi ai in cap si vinzi keylogger :))

EDIT: Pune o poza cu keyloggeru tau sa vedem despre ce e vorba, vrei sa cumpere oamenii ceva ce nu exista ?

Si o scanare pe virus total sa vedem daca e fud si daca merita banii

Edited by little123
Link to comment
Share on other sites

=))=)) Acum vreo cateva zile primesc un pm de la domnu de mai sus (kytyna) in care mi se cerea ajutorul in legatura cu un cont vip vplay (nu stia unde sa se uite sa vada cate zile vip mai are...daaa). Discutia noastra a deviat si am ajuns in punctul in care respectivul dorea sa il ajut sa isi seteze keyloggerul iar el vroia sa imi dea contul de vplay. I-am spus politicos ca nu am ce face cu el iar apoi i-am facut o oferta destul de buna zic eu, si anume un cod de reincarcare de 5 euro iar eu urmam sa il ajut la configurarea keyloggerului. Acest cacat de om s-a umflat in pene si a inceput sa suga pula la tot forumul numai numai sa ii rezolvam marea problema. Cand am vazut cat de ratat in viata este m-am retras avand in cap ideea ca "Cel mai destept cedeaza primul" . Acum cateva minute intru pe rst si vad o alta dovada a prostiei acestui user, fost user mai bine zis:P
Link to comment
Share on other sites

Nu stiiam de ce nu merge keyloggeru pt ca aveam net prin wireless si inainte sa am net prin wireless mergea keyloggeru asta era intrebarea,dar esti o blonda cu putza si nu intelegi!PS:NU TE MAI UMFLA IN PENE CA O SA TE SPARGI!

Edited by KYTYY86
Link to comment
Share on other sites

Ai un vocabular de tigan borat!! mars la satra sa cersesti 5 euro,si scoate-ti mana din izmene ca ti-a amortii dracu acolo stand si visand la 5 euro:)))lake ce esti,vaca e mata aia curva care sta la monta toata ziua, vezi poate faceti un incest sa iti mai arzi din hemoroizi distrusule:))

Link to comment
Share on other sites

@Maverik - lasa injuraturile si puteai sa-l ajuti pe om, acum si tu

@KYTYY86 - munca lui Maverik nu este free, doar daca vrea el.Daca stiai sa-i ceri intr-un model destul de respectos poate ai fi scapat free.Daca tot spui ca e lake si viseaza la 5euro, sa te duci si tu sa lucrezi o zi la piata si sa nu iei banii;)

Link to comment
Share on other sites

kytyna cu siguranta nu te-ai oprit la forumul potrivit, mergi mai departe pana ajungi pe forum.ele.ro!

Si inca ceva, ai niste glume de CACAT!!! Deci esti de CACAT! SA FII DE RAS !

BAN!!! Esti inculta comunitatii !

Am spus tot deja o data de ce trebuie sa o mai spun inca o data ??? OFFFFFFFFFFFF

De 8 martie ia un mucenic in gura si un ban!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...