Jump to content
Guest Nemessis

Program de afiliere pentru cei care au trafic adult

Recommended Posts

Guest Nemessis

Dupa cum promiteam in urma cu ceva timp un site adult din Germania incepe sa deschida "sloturi" pentru afiliatii RST. Nisa site-ului este videochat. Momentan exista un singur program de afiliere care plateste $1 pentru fiecare membru care se inregistreaza pe respectivul site indiferent daca va cumpara credit sau nu. Eu am inceput deja sa lucrez cu ei si fac cam 80-90 de dolari pe zi. Se accepta blackhat cu anumite conditii.

Conditii:

1. Fara e-mail spam.

2. Fara malware de nici un fel.

3. Tot traficul trebuie sa il treceti mai intai printr-un domeniu de-al vostru. Vor exista verificari pentru a se confirma ca acel domeniu va apartine si nu este un redirect pus pe un site spart.

4. Fara usere facute cu proxy-uri sau aol.

5. Fara spam pe Craigslist.

Ii ajut pe admini cu partea anti-frauda a respectivului site si credeti-ma ca am vazut si am facut toate combinatiile posibile in domeniul asta de-a lungul timpului. Daca veti fi inclusi in programul de afiliere nu incercati sa fraudati sistemul pentru ca va voi prinde fara sa va dati seama cum si nu veti primi nici un ban. Da, sunt pizdos pe treaba asta. Daca nu exista conversii platite userele voastre de afiliati vor fi suspendate si nu, nu se accepta afiliati noi fara aprobarea mea deci nu o puteti lua de la zero. De asemenea daca userii veniti de pe afiliatul vostru fac chargeback nu veti primi nici un leu. Plata se face cu o luna jumatate decalare pentru a preveni posibilele manevre (exemplu: banii facuti de la inceputul lui Ianuarie se vor primi la jumatatea lunii Februarie). Daca vor trece 3-4 luni fara a exista probleme atunci plata se va face la perioada (2 saptamani). Garantez eu ca va veti primii banii chiar daca vor exista reclamatii atata timp cat nu este vorba de carding si nu se incalca cele 5 reguli de mai sus.

Postati aici daca voi considerati ca aveti posibilitatea de a asigura conversii. Spuneti din ce tip de site-uri vine traficul. Nu toti cei interesati vor primi ok-ul din partea mea. Cei care vor fi selectati vor primi mesaj privat de la mine, ceilalti nu vor primi nici un mesaj.

Alte detalii se discuta in privat cu cei care primesc ok-ul de la mine.

Userii noi sa se abtina pentru ca nu au nici o sansa sa fie aprobati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...