Jump to content
_Nephthys_

hello

Recommended Posts

ok,vreau sa multumesc celor care au fost de treaba si care mi-au urat bun venit. de altfel,o sa iau in considerare si sfaturile ce mi-au fost date privind postat-ul,si anume ca sunt o gramada de labe triste pe aici,si mai bine me abtin. nu de alta,dar am venit sa invat una alta,nu sa ma iau in gura cu toti.

si voi mari detectivi,care aflati tot ce misca de cineva,ati fi putut sa va dati seama daca sunt fata sau nu,in loc sa dati cu banu' jumate de an. si nu,nu sunt gagica aia cu blog elena-iulia nu stiu cum.. si nici alte nume de genu' "nephthys" de pe FB..

inafara de asta,cam adio postat..mai mult trimis mesaje celor care au dovedit ca "nu duc lipsa". scuze in avans daca o sa fiu stresanta ^.^

much <3

Link to comment
Share on other sites

ON: Bine ai venit , nu-i lua in seama pe toti userii , sunt unii care te incearca , doar sa vada ce mentalitate ai , altii sunt rai , etc.Si un sfat , pe care eu nu l-am avut , fereste-te de userul paxNwo , musca foarte rau.

OFF:Betivanule , tu n-ai vazut c-a scris in primu post din thread care-i facebook-u ei?

Link to comment
Share on other sites

@_Nephthys_ atunci , ?in sa î?i spun ca computerul t?u a fost compromis în acest caz deoarece din aceea?i sursa a fost creat un alt account pe acest forum cu un nume de mascul

pyth0n3, cand zici "aceiasi sursa" te referi la acelasi IP? Pt ca doua PC-uri diferite cu acelasi provider de internet(gen clicknet), cu IP dinamic, pot avea la doua momente diferite de timp acelasi IP.[testat]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...