Jump to content
ripoff

intrebare adsense

Recommended Posts

Detin un site cu niste articole forex,business,money online etc cu trafic ~2000 unici pe zi .Am pus adsensul pe el ieri si totul mergea bine anunturie au aparut dupa circa 5-10 minute.Azi cand intru pe site vad ca in loc de anunturi apare "[AD]" am repus codul nimic.Contul nu cred ca a fost banat pt ca nu imi zice nicaieri acest lucru,si nici nu am primit vre-un email de la google.Stie cineva ce am patit?

Link to comment
Share on other sites

cred ca ti-au inchis contul sau nu gasesc anunturi pt site-ul tau . incearca sa te loghezi atunci poti sa vezi daca mai este valabil contul si daca sunt eventuale probleme

Erm, nu vreau sa par destept dar citez din postul lui original:

"Contul nu cred ca a fost banat pt ca nu imi zice nicaieri acest lucru,si nici nu am primit vre-un email de la google.Stie cineva ce am patit? "

Din cate vad ca posteaza pe forum mi se pare un tip destept, deci ma gandesc ca sa logat din moment ce a zis ca nu ii apare nicaieri si na primit nici mail.

ontopic: Asa ca merg pe varianta ca cel mai probabil nu au reclame pt continutul tau.

Da un mail la gogu', poate te lamuresc ei care-i treaba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...