Jump to content
dragosxwx

Website Design Photoshop

Recommended Posts

e interesant fontul din banner, e naspa arial-ul din menu. In plus, chiar daca iti place ideea de alb-negru, iti recomand ca la scrisul din butoane sa folosesti un glow. in rest, sunt sigur ca toti te putem ajuta cu html si css. Dupa parerea mea, nu ar trebui sa existe vreun user aici pe forum care sa nu stia asa ceva. Dar mai bine spune-ne care e ideea site-ului, ce anume vrea sa ofere, si iti dam si noi sfaturi

...si vezi ca e contact si nu conatct

Link to comment
Share on other sites

fiind incepator trebuie sa sti ca la design trebuie pt inceput:

-fiecare element din pagina sa fie aliniat cu ceva (your slogan si nume site este prea in stanga fata de bara de meniu)

-sa nu folosesti 150.000 de fonturi, maxim 3 si alea sa fie folosite cu cap

...

astea au fost lucrurile care le-am observat imediat, in rest...mici modificari la efectul textului din bara de meniu si titlul articolului'

later edit: colturile la layout sunt sus rotunde si la content drepte...recomand sa le faci pe ambele la fel

sper sa fi fost de ajutor

Link to comment
Share on other sites

hESyr.png

Am refacut alt stil de website cu ajutorul catorva tutoriale am reusit sa fac ceva cat de cat agreabil. Sper sa va placa si multumesc pentru ideile date mai sus. Astept pe cineva care doreste sa mi-l codeze html si css numai daca are suflet bun si ma poate ajuta.

Astept raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...