Jump to content
Dragos

[VAND] Creez/clonez site-uri

Recommended Posts

  • Moderators

DEX

formular de contact = pagina prin intermediul careia o persoana te poate contacta

panou de administrare = un panou prin intermediul caruia poti administra site-ul. Acest panou poate fi atat personal (scris special pt site), cat si Wordpress/Joomla etc.

pagina statica = pagina ce are un continut fixat din codul html al paginii

pagina dinamica = pagina ce preia datele dintr-o baza de date MySQL

securizare = protectie impotriva tuturor tipurilor de atac web

Pagini dinamice

2 pagini dinamice - 7 euro

10 pagini dinamice - 15 euro

cate pagini dinamice vreti - 25 euro

Pagini statice

2 pagini statice - 5 euro

10 pagini statice - 10 euro

cate pagini statice vreti - 20 euro

Accesorii (facultativ)

formular de contact - 3 euro

panou de administrare - 8 euro (sub un CMS deja existent) sau 20 de euro (cms scris special pt site-ul tau)

securizare - 10 euro

Tehnologii folosite

JavaScript

PHP

HTML

CSS

Plata

Plata se face prin Western Union. Jumatate din pret se plateste in avans, urmand ca dupa finalizarea produsului sa fie platita si cealalta jumatate (nenegociabil).

Contact

Detaliile despre site mi le trimiteti prin PM, alaturi de o adresa de email pentru contact ulterior.

In cazul clonelor, sunt acceptate toate, exceptand bancile si cele legate de frauda (orice tip de frauda). NU IMI MAI DATI MESAJE PENTRU ASTFEL DE SITE-URI PENTRU CA NU MAI RASPUND LA ELE.

Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

pentru smallworlds.com poti? e updatat in fiecare luna si se pun chestii noi si eu daca imi clonezi tu site-ul cum pot introduce update-urile lunare? dar in principal m-ar interesa pretul cu tot cu vps si etc dar as vrea si un sfat ca sa nu ma dea aia in judecata ca le fur afacerea?

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
pentru smallworlds.com poti? e updatat in fiecare luna si se pun chestii noi si eu daca imi clonezi tu site-ul cum pot introduce update-urile lunare? dar in principal m-ar interesa pretul cu tot cu vps si etc dar as vrea si un sfat ca sa nu ma dea aia in judecata ca le fur afacerea?

Am zis clar JavaScript, PHP, HTML si CSS, nu flash.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...