Jump to content
empathy

ce ati face daca....

Recommended Posts

ce ati face daca v-as da parola de la contul meu de pe RST? cei care ma jigniti chiar si cu un singur cuvant veti primi ignore.

Creierasu ala mic a tau iti spune ca rst e ca orice alt forum cu jocuri si cacaturi tampite?

EDIT:Suji cucu!

EDIT2: Observ ca tu esti chiar mai prost de cat mi-am imaginat..de ce morti lor exista asa persoane imbecile:|?

Edited by beaubere
Link to comment
Share on other sites

daca imi public parola, cred ca o sa va ingramaditi toti sa imi intrati pe cont. daca in urmatoarele 30 de minute nu ma baga nimeni in seama si regulamentul nu se schimba in nici un fel, imi voi publica parola si probabil ca cineva o va schimba si se va juca cum va dori pe aici cu contul meu. am pus cronometrul.

Link to comment
Share on other sites

daca imi public parola, cred ca o sa va ingramaditi toti sa imi intrati pe cont. daca in urmatoarele 30 de minute nu ma baga nimeni in seama si regulamentul nu se schimba in nici un fel, imi voi publica parola si probabil ca cineva o va schimba si se va juca cum va dori pe aici cu contul meu. am pus cronometrul.

Daca esti pizda, nu inseamna ca ai prilejul sa poti da ordine de executat.

Lav iu, ban.

Link to comment
Share on other sites

Da taci fa in plm... Zici ca esti cine stie ce importanta.. De parca astia nu`si pot face conturi cu numele empathy1 2 pana la cat vrea pl lor.. du`te si da`ti importanta la alta masa ca aici esti cantitate neglijabila.

Imi plac femeile frumoase,destepte, dar unele gen emapthy, te fac sa crezi ca toate femeile sunt proaste.. Du`te drq canta la alta masa. imi pare rau pentru tine fa, asta in cazul in care nu esti vreun labagiu homosexual, care isi pune nume de fete la conturi... Incheiati frate topicul

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...