Jump to content
Stealth2

My new WebBlog

Recommended Posts

"Lazy but smart"

Atât de lene? încât pui pe blog/ul t?u un articol ( The.Slacker's | Blog | Blog | Session Hijacking Packet Analysis )

copiat ( Session Hijacking Packet Analysis « TheBlackHats )

f?r? [m?car] s? specifici sursa original? ??? -> "Session Hijacking Packet Analysis, 12:29 pm in Hacking Tutorials by TinKode"

P?cat, tocmai tu, care ai f?cut atâtea "fapte de arme", nu po?i/vrei/?tii s? scrii/vorbe?ti despre ele...

Later edit:

"Plus de asta nu cred ca am pus undeva Written by TinKode"

Ce/?i mai place s? o întorci din condei! :)

"Si nu am avut timp sa mai scriu ceva, sunt ocupat cu alte lucruri"

Uite o idee despre ce po?i scrie pe blog: "ce lucruri inten?ionez s? fac!"

Sau, în cazul în care spui cuiva, e?ti obligat apoi s? îl ..... ?

Edited by Motanul.Incaltat
Link to comment
Share on other sites

"Lazy but smart"

Atât de lene? încât pui pe blog/ul t?u un articol ( The.Slacker's | Blog | Blog | Session Hijacking Packet Analysis )

copiat ( Session Hijacking Packet Analysis « TheBlackHats )

f?r? [m?car] s? specifici sursa original? ??? -> "Session Hijacking Packet Analysis, 12:29 pm in Hacking Tutorials by TinKode"

P?cat, tocmai tu, care ai f?cut atâtea "fapte de arme", nu po?i/vrei/?tii s? scrii/vorbe?ti despre ele...

Articolul acela l-am pus mai mult pentru a testa unele chestii la o thema. Sursa nu e de la blogul ala (e postat de prin 2006, autor necunoscut - vechi si pe vremea aia: Information Leak - View topic - Session Hijacking Packet Analysis!). Plus de asta nu cred ca am pus undeva Written by TinKode. Si nu am avut timp sa mai scriu ceva, sunt ocupat cu alte lucruri. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...