Jump to content
yo9gjx

TorChat

Recommended Posts

Atata va ascundeti parca cine stie cine draq sunteti voi..:))

----

Edit : Du-te si fura benzina din Matizuri in continuare , pet-ule !

Precautia este cea mai buna si anonimitatea ajuta foarte mult la asta+ca deja poate fi deschis un dosar in care esti cautat(desi tu nu stii), cand te trezesti cu mascati la usa nu mai bine ai hardul cryptat si rahaturile ce le-ai vorbit pe mass cryptate daca au fost la isp sa iti vada conversatiile?

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Precautia este cea mai buna si anonimitatea ajtua foarte mult al asta+ca deja paote fi deschis un deosar inc are esti cautat(desi tu nus tii), cand te trezesti cu mascati al usa nu mai bien ai hardul cryptat si rahaturile ce le-ai vorbit pe mass cryptate daca au fost la isp sa iti vada conversatiile?

Trage o gur? mare de aer în piept, ?i scrie mai calm. Ai gre?it 40% din cuvintele scrie. Exemple multiple ca „ajtua”, „paote”, „deosar inc are”, „nus tii”, etc.

// Era o critic? constructiv?, sper c? nu ai luat-o în nume de r?u.

Edited by pr00f
Link to comment
Share on other sites

Trage o gur? mare de aer în piept, ?i scrie mai calm. Ai gre?it 40% din cuvintele scrie. Exemple multiple ca „ajtua”, „paote”, „deosar inc are”, „nus tii”, etc.

Nu am mai stat sa citesc postul+ca acum imi este somn si cateodata scriu repede si nu ma uit la ce scriu...

LE:Nu am luat-o in nume de rau, imi place sa fiu corectat cand gresec ca sigur daca ma uitam peste ce ams cris corectam.

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...