Jump to content
alexyo21

Am gasit un hacker pe messenger :)

Recommended Posts

In mare parte vroia sa ma ameninte :))

Hmm.. nici tu nu ai mai mult de 15 ani. Numai dupa ce am citit 2 propozitii mi-am dat seama. Tu la cat de lake erai, ca ti-a facut ce ti-o fi facut ai zis sa-l faci de cacat pe youtube dar te-ai facut singur.

LE: =))) clanul pisy :X (mari jucatori de counter strike) "I-am spus ca o sa apara pe youtube" s-a speriat de s-a cacat pe el. Buna asta de dimineata.

Edited by Skiddie
Link to comment
Share on other sites

Inca un topic care cere o cultura vasta in industria tehnologiei informatice pentru a putea fi inteles. Stiu, pe baza unui astfel de subiect solid se poate discuta mult, pot sa apara divergente de etica si mentalitate ceea ce ar duce la confilcte morale puternice intre membri. Se poate discuta psihologia personajului, ii se poate face un portret psihologic si se poate face o lista cu critici constructive. De exemplu, poate fi luat ca exemplu, unii membri isi pot crea un ideal in viata din acest personaj. E posibil ca totul sa fie o masca, ca acea persoana sa aiba mai multe identitati. In fine, se pot discuta multe.

Dar inchid totusi acest subiect, nu vreau sa va obositi materia cenusie cu subiecte culturale atat de complexe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...