Jump to content
MagicM

Howdy

Recommended Posts

Mda...Pentru început...M? numesc Andrei dar îmi place s? mi se spun? Andi sau Acid. ;)

Sunt doar un plod de 16 ani care st? la malu` cu cioate, Gala?i.

Experien?? în programare? Sunt praf în a?a ceva... Dac? mi se d? s? fac ceva m? uit ore în ?ir la monitor :))

Hobby`uri... Îmi plac halberele, sticlismul ?i fotbalul, îmi place s? desenez câte un personaj în creion când m? plictisesc ?i s? petrec cât mai mult posibil cu prietenii ( dar în majoritatea timpului sunt obligat s? pierd timpu` la pc pentru c? mai sunt momente când bulangii de tovar??i nu au chef de ie?it sau nu au bani :| )

Ascult cam orice tip de muzic? (exceptând maneaua c? e doar poluare fonic?) începând de la Mudvayne, Papa Roach pân? la Vivaldi.

Sunt amator de fifa, pu?in cs ?i mai joc de vreo 4 ani 9Dragons (dac? mai joac? cineva 9D s? ridice mâna). Sincer, am aflat de RST din cs. Eram admin pe un server ?i au intrat nemessis ?i înc? unu s? se distreze. M-am distrat ?i eu destul de bine chiar dac? mi-au dat b?taie de cap. Tot vedeam imaginea cu RST pe pere?i ?i m? gândeam ?i înjuram "Cine plm e RST?" Mda, uite ca am aflat acum. Dup? incidentu` ?la nu a mai durat mult ?i s`au schimbat ownerii, mi-am dat seama c? e o panaram? ?i mi-am b?gat pl în el joc.

De ce m? aflu aici? Pt c? vreau s? înv?? programare. Dac? tot pierd destul de mult timp în fa?a pc`ului, s? fie pt ceva bun.

Aveam ?i un blog pe undeva.. Dar dup? regulile forumului nu am voie s?-l postez decât dac? e legat de hacking. Uite c? nu e... e f?cut doar la plictiseal?. Dac? mi se spune c? e voie dau un edit. :-/

Poate v? întreba?i de ce am scris a?a mult... Am citit mai devreme un topic unde eram îndemnat s? scriu mai mult de un rând.. :))

Dac? e vreo nel?murire.. doar întreba?i...

E de ajuns... Sper s? ne în?elegem ?i s? nu se creeze vreo nepl?cere ;;)

Bine v-am g?sit.

Link to comment
Share on other sites

salutere, si cucces la invatare, mie unul foarte mult imi place programarea...cu toate ca cu proectul actual imi cam iese pe ochi :)

mi-a placut ca ai citit regulile inainte de a posta si ai scris foarte gramatical, si diacritece ai folosit. respect

PS: daca zici ca mai desenezi cu creonul, si daca faci lucruri bune si frumoase trimite-mi un pm probabil ca gasesc ceva pt tine in domenu acesta ;)

Link to comment
Share on other sites

@bogdan Sincer apreciez :D daca voi avea nevoie de tutoriale de pe file voi apela la tine

@ipx nu cred ca se cauta ce fac eu... Am inceput sa desenez cand au aparut acele cartonase pt YuGiOh. Luam fiecare cartonas sau abtibild care`mi placea (evident imaginile erau mici) si le faceam mari pe foaie in creion (Gen : unu, doi si ultima )Am sa incerc sa fac din mintea mea dar mai am nevoie de putina imaginatie :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...