Jump to content
x.rx00

Cumpar SMTP-uri inbox,sau PHP Mailer inbox

Recommended Posts

Nu sunt spammer de fel dau de nevoie cum stiu si cum pot ca nu mai am spammer.. aveam pe cineva care il plateam la saptaman sa dea spam..

In legatura cu postu lu' HACERU...

Pai ce vrei sa iti platesc barosane cand tu mi le probezi cu SMTP VERIFIER(o panarama de program care E BUN DOAR SA ARATE HOSTUL CA MERGE,NU ARE LEGATURA CU TRIMISU SMTP_URILOR).. in al doilea rand.. ti-am spus clar IMI TRIMITE SCRISOAREA CUMPAR.. ti-am arata ce mi-a trimis 4 smtp-uri.. ai zis ca sunt tepar.. verifica-le si vezi-ti de treaba cu smtp-urile tale panarame....

IMI SCANEZI CU POP3 BY DARKER .. revino-ti

Link to comment
Share on other sites

Fiecare incearca sa se scoata cum poate dar din pacate tu esti prea dobitoc ca sa ai vreo sansa de a te scoate prin scuzele tale banale.

Smtp-urile pe care ti le-am dat ai zis ca le verifici si imi dai raspuns dupa ceva timp revii sa imi spui ca nimic din tot ce ti-am dat nu a mers.

Dupa care te-am invititat la mine in calculator pentru a ati arata cat de dobitoc poti fi.

Le-am bagat in smtp verify ca nu aveam linuxul deschis asa ca cu programul ala prost cum spui tu ca este ti-am dovedit ca a trimis dupa care mi-ai spus acelasi lucru ca, vezi doamne e prost programu (dasta trimite) ca, cu ala ai testat si tu si nu a mers si ca cel mai bine e sa le testezi in ams si zic bun iti arat si in ams si ti-am aratat ca au mers fara nici o problema.

In final sa aflu ca portul tau nu e filitrat la cat de dobitoc esti tu...si puneai pe altii sa spameze pentru tine nu ai stiut de asta facandu-mi marfa mea proasta dar prostul erai tu.

In final te-am trimis spre rdp dupa ce ai intrat pe rdp si punand subiectul si scrisoarea ta, mi-ai zis ca nu trimite si zic ma omule tu esti batut in cap sau ati bati joc de mine ? Si tu zici pai daca nu trimite...cumpar doar ce trimite si ti-am zis sa imi dai smtp-ul pe care zici ca se autentifica dar nu trimite si ti l-am testat bagand la subiect si mesaj la nimereala si a trims inbox la care tu mi-ai zis ca sunt proaste smtp-urile mele eu zicandu-ti sa schimbi subiecutul sau scrisoarea ca de la ea este problema de nu trimite si nu de la smtp-urile mele "proaste".

La care tu ai zis ca, cumperi doar ce trimite cu subiectul si scrisoare ta si care nu trimit sa ti le schimb.

Pai la un ratat ca tine care nu stie sa dea spam ce sa-i mai cer ai ramas cu smtp-urile si atat, ca le-ai folosit sau nu e problema ta eu am fost corect si ti-am tot dat pecand tu nu.

In legatura cu smtp verify esti tu prost ca functiuoneaza si inca destul de bine in plus eu le testez de pe linux deoarece merge treaba mai repede si ce nu e bun baga intr-un fisier iar ce e prost in altul + creaza inca un fisier cu ce e bun pentru ams pentru a le introduce in ams direct si sa nu mai stau sa bag manual.

Nu te mai aprinde si incerca de a te scoate atata, nu incerc sa ati stric combinatile pentru ca, efectiv nu ma intereseaza persoana ta si combinatile tele.

Eu mi-am spus doar parerea de ce fel de om esti + cele incidente cu tine (teapa care mi-ai dat-o). Nu am fortat pe nimeni si nici nu am sa-i opresc sa nu ati vanda ceva pentru ca efectiv nu ma intereseaza ce fac altii.

Ati zic cu mult respect pentru cele intamplate si cele scrise aici MUIE. Iar de mi-o dai pe sorta asta in caz ca ai, ati dau eu spam si cate smtp-uri vrei pentru a spama putin pasarica sorei tale, de ce nu si a prietenei tale.

Esti un pamflete si trebuie sa fi tratat ca atare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...