Jump to content
nikel1992

Packard Bell

Recommended Posts

Cei de la PAkard, faceau niste jucarii dragute si destul de rezistente. Am un prieten care a achizitionat ceva de genul asta (cum vrei tu), si mi-a placut cum se misca.

Tipul e multumit de achizitie desi a investit ceva mai mult in laptop.

Cu alte cuvinte, daca ai nevoie de un laptop, si nu vrei sa dai mai mult, eu spun ca e o investitie buna, in comparatie cu resursele care le are. MARE GRIJA LA DRIVERE, eu le-am gasit destul de greu pe net. Ar fi bine sa ceri si cd-urile lui.

Link to comment
Share on other sites

eu unul il recomand cu mare placere, sunt fan packard bell, pot sa zic ca am avut mai din toate marcile existente cate unul si cel mai mult m-a impresionat packard belul, merge rapid in aplicatii+ suporta extrem de multe taburi pana a incepe sa aibe delayuri, bateria te tine destul de mult, undeva la 4 - 5 ore pe diferite aplicatii, 2-3h la un video, jocuri etc, nu face zgomot mai deloc ( asta comparativ cu HP-urile din ziua de azi ) si ce e mai important, nu se incinge. eu am avut pb easy note lj63 .si la 1000 ron, tinand cont de ce a zis Levar, eu iti recomand sa il iei, chiar de nu e perfect, bagi diferenta pana la 2000 ron in piese si reparatii si il faci al tau!:))eu am dat 500e pe el din .es si lam uzat pana knd am strans un ban si am pus mana pe un sony vaio :X:X:X le recomand cu cea mai mare placere si astea.in termen de comparatie, pt un laptop, un sony vaio ar fi porsche-ul laptopurilor:)))

Edited by edutu20
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca merita. Verifica ce model ATI este si cate coreuri ai + ce frecventa are fiecare core, ce frecventa ai la ram (conteaza!) si afla mai multe detalii in legatura cu procesorul (ce model de i3, ce frecventa, cat de mare e cacheul etc.). Avand in vedere ca e i3, ar trebui sa fie ok macar partea asta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...