Jump to content
scorpy0n

Ce plugin-uri wordpress folositi?

Recommended Posts

Evitati pe cat posibil folosirea lor, multe au probleme grave de securitate.

http://www.exploit-db.com/search/?action=search&filter_page=1&filter_description=wordpress&filter_exploit_text=&filter_author=&filter_platform=0&filter_type=0&filter_lang_id=0&filter_port=&filter_osvdb=&filter_cve=

Link to comment
Share on other sites

Custom Field Template

number of view

SEO Booster PRO

WP Super Popup :)

Contact 7

simple tags

WP Super Popup (care e imba :D )

w3 cache

lightboxul

security ninja (care l-am dat la inceput)

Nytro... lasa oamenii in pace... noi cu ce ne mai distram?? Problemele se rezolva in mare dupa fiecare update...dar alea sunt doar vulnerabilitatile facute publice !!

distreaza-te cu alte nationalitati mai degraba ca de asta se duce tzara asta de rapa, ca romanul tot pe roman il arde in loc sa-l educe/invete/protejeze. dar cu mentalitate ca a ta, e clar ca Parintii tai te-au educat intr-un spirit civic exuberant

559061-170x170_fl.jpg

Edited by gogusan
Link to comment
Share on other sites

Contact 7

simple tags

WP Super Popup (care e imba :D )

w3 cache

lightboxul

security ninja (care l-am dat la inceput)

distreaza-te cu alte nationalitati mai degraba ca de asta se duce tzara asta de rapa, ca romanul tot pe roman il arde in loc sa-l educe/invete/protejeze. dar cu mentalitate ca a ta, e clar ca Parintii tai te-au educat intr-un spirit civic exuberant

559061-170x170_fl.jpg

Cum cacat sa ajungi de la afirmatia lu` co4ie la aberatii nationaliste?

Link to comment
Share on other sites

Cum cacat sa ajungi de la afirmatia lu` co4ie la aberatii nationaliste?

citeste mai bine ca poate intelegi sau poate ti se pare normal si aprobi ce a zis co4ie despre "distractie", oricum nu ma mira nimic din basescienele("mentalitati comuniste") voastre:)

si ca sa-ti traduc ce a zis co4ie:

"daca ala e nestiutor/neatent/prost/etc, hai sa ne batem joc de el" (cu mentalitate de asta o sa va educati si copii)

parerile sunt impartite, fiecare are libertatea de a alege in viata, si daca cineva s-a simtit jignit de ce am scris in topicul asta, imi retrag cuvintele ca nu vreau sa intru in polemici cu nimeni.

Evitati pe cat posibil folosirea lor, multe au probleme grave de securitate.

nu ati inteles nimic din ce a zis Nytro, voi astia cu "distractia"

succes

Edited by gogusan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...