Jump to content
briceag

Previziuni sportive

Recommended Posts

Inchidem topicul, locul acesta se vrea sa fie pentru cei pasionati de securitatea IT, discutati altundeva despre pariuri.

Edit: daca ai facut soft pentru asa ceva, e alta treaba. :)

da, am facut un soft.

plus, da de rotita de la mouse in sus si vezi ca scrie ceva acolo : 'Off-topic'

Link to comment
Share on other sites

M-am saturat de discutii despre pariuri, Serban Huidu, recesamant sau alte porcarii. RST nu e locul potrivit pentru asa ceva, nici chiar la offtopic.

Desigur, daca e sa ma uit la posturile tale ai doar un post "interesant" la Tutoriale romana:

te caci pe el tutorial.

inca sunt socat ca ai pus virus scan la un fisier html :)))))

unul la Prezentari si restul sunt aici, la Offtopic. Practic, conform legilor lui Nytro, esti in plus aici (deocamdata).

PS: Se vor limita acest gen de discutii. Daca nu va convine, exista OTV.

Link to comment
Share on other sites

nu le am cu pariuri dar daca imi dati idee in functie de ce sa calculeze un scor probabil va fac un script cu previziune. nu cred ca sunt suficiente scorurile din ultimele x meciuri care se pot lua usor de pe site-urile de pariuri. mai lasa un pic topicul, vreau sa imi fac o idee

Link to comment
Share on other sites

Da, sunt comunist cand vine vorba de astfel de rahaturi. Nu am comentat nimic la topicuri tehnice, nu am inchis niciunul, nu am dat niciun ban acolo. Dau ban aici, celor ca tine, care nu au ce cauta aici, care spera sa vanda bilete la pariuri si nu sa lucreze in IT.

scumpul meu, lucrez de 3 ani in programare. e doar o pasiune, nu vreau sa vand nimic. ti-a cazut un ciocan in cap?

Link to comment
Share on other sites

Mai manelistule, mama ta e la offtopic de asta imi fac veacu.

Ce vrei sa dovedesti cu luatu asta in pula?

E asa greu sa ajustezi o imagine de la semnatura? ca oricum nu o sa fiu nici primu nici ultimu care o sa iti atraga atentia.

Ti-am zis ceva simplu si frumos si tu ai inceput sa fii un manelar taran, exact ca semnatura ta, din cauza asta imi permit sa mi-o bag in tine si sa inchei polemica, ca degeaba ma complic. Pa mai Salam.

Link to comment
Share on other sites

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

base 64 virginelule

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...