Jump to content
plm

Am Revenit.

Recommended Posts

Salut. Sunt de mult pe RST, unii poate ma mai tin minte, dar nu prea cred. Nu am facut nimic important nu m-am remarcat prin nimic. Un timp ma plictisisem si nu am mai citit forumul. Acum am revenit, sper sa am motive sa raman.

asta e. o sa muriti si voi pana la urma.

Edited by plm
Link to comment
Share on other sites

Glumesti, nu?

AHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAA

omule m-am chinuit mai mult la biblie si tot am citit mai mult din ea decat din postul tau.

"Altceva?exemple ,comenturi, afirmatii: toate raspunsurile le-am dat fara sa caut nimic pe google. "

EPIC

ce sa cauti pe google la ce ai raspuns tu mai? :)))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

ce parere aveai llegollas? si cine esti (daca ti-ai schimbat nick-ul)

@petzy cati 12 ani ai?

la ultima afirmatie voiam sa subliniez ca nu prea am stiut sa raspund la intrebari pentru ca nu am cautat pe google (cum poate fac altii)

Edited by plm
Link to comment
Share on other sites

Prezentarea asta e fara rost. Iti vei da seama curand. Atata timp cat nu esti vreun moderator / admin, sau alt user de asta arhicunoscut, nu prea ai motiv sa faci un astfel de post.

Prea lung postul, nici eu nu l-am citit. Poate ca as fi citit mai mult din el, daca era bine evidentiata diferenta dintre intrebare si raspuns. Ai pus raspunsurile imediat dupa "?"..mi-e lene sa citesc asa..

Ce sa zic...Bine-ai revenit... Zici ca esti cu vechime, deci stii care-i treaba p-aici.

Link to comment
Share on other sites

ms. am raspuns la intrebari din 2 motive:

1. Poate inainte nu avea nimeni vreo parere despre mine, sau una nu prea buna. Acum cine vrea sa afle cate ceva despre mine sa-si faca o parere poate citi aici si stie cam cum sunt.

2. Stiu ca sunt multe, si greu de citit , dar ma cam plictiseam si am vazut chestionarul. A fost un test si pentru mine, sa vad cam cat stiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...