Jump to content
diana00

thread special

Recommended Posts

am facut un thread special pentru toti ratatii forumului care sunt asa de penibili si neavand viata sociala s-au gandit sa imi urmareasca mie activitatea pe net si nu numai. vedeti-va dracu de vietile voastre, n-aveti ce f..e? ce va intereseaza asa mult de ce plang, de ce rad, cu cine vorbesc, ce ii spun si ce fac sau ce scriu ? STALKERS ARE LAME SO GET A LIFE!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
am facut un thread special pentru toti ratatii forumului care sunt asa de penibili si neavand viata sociala s-au gandit sa imi urmareasca mie activitatea pe net si nu numai. vedeti-va dracu de vietile voastre, n-aveti ce f..e? ce va intereseaza asa mult de ce plang, de ce rad, cu cine vorbesc, ce ii spun si ce fac sau ce scriu ? STALKERS ARE LAME SO GET A LIFE!!!

Si tu cine esti? te crezi vreo vedeta?:)) Pitipoanca... pardon, cocalar; mai mult ca sigur esti fata.

Cred ca ma insel... esti gay. Daca erai fata, nu stateai pe forumu asta de puli sculate, iar daca erai baiat nu cenzurai cuvantul FUTE

Link to comment
Share on other sites

Ai warning pentru post inutil si cum sunt 3, ai primit ban automat.Poate te calmezi dupa 5 zile si ii rogi frumosi sa te lase in pace.

empathy,1749 sau cate id-uri mai ai - problemele se pot rezolva si cu vorba buna, nu doar cu amenintari si scandaluri.nu te plange daca n-ai incercat pana acuma pe cale amiabila.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...