Jump to content
Guest expl0iter

iREALITATEA.NET se face de rahat

Recommended Posts

Guest expl0iter

Acum cateva zile au facut un ANUNT prin care puteai intra in posesia a 1000 euro daca primeai cele mai multe voturi la un comment, dar se pare ca OMUL LOR A CASTICAT banii.

Dupa cum va dati seama, romanii sunt inventivi: Shell in site-ul xx.com, xy.ne, blabla.org

<iframe src="http://realitatea.net/ceva/ceva/ceva.php?voteaza=1.........

Castigatorul are 12.552 voturi, dar am vazut pe cineva care are 43597 voturi si a fost descalificat... De ce a fost descalificat, nimeni nu stie.

Castigatorul este: Ovidiu Mihai Anic?i. Daca dam un search pe GOOGLE o sa observati ceva care se leaga la ceea ce am zis eu: Este omul lor... a celor de la realitatea.

Acesti oameni de la iREALITATEA.NET sunt niste oameni neseriosi si merita orice.

Am intrat si eu in concurs cu 2 zile inainte de a se finaliza. In 3 ore adunasem vreo 3000 pe cand atii aveau 5-6-7-20 maxim. Am vazut pe cineva cu 5000 de voturi si m-am oprit. Stiam ca nu-i pot face fata. Pana la urma era un concurs si a inceput sa-mi dea voturi NEGATIVE pentru a ma scade.. In fine. Acestia de la realitatea trebuie fututi in ultimul hal...!

Puteti vedea AICI ca a fost castigator la alt concurs de acum cateva luni.

PENTRU MAI MULTE DOVEZI CLICK: aici, aici, aici

Dupa atatea commenturi pe site in care toata lumea zice ca astia-s neseriosi, nu au fost bagati in seama si au musamalizat totul.

Nu tin partea nimanui care a fost descalificat, dar uitati-va si voi cat de hoti sunt astia... Asta-i Romania!

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...