Jump to content
flux

Check XSS - Bookmark rapid Firefox

Recommended Posts

Adaugati un Bookmark nou pe bara de bookmark-uri de sub campul unde se odihnesc url-urile :))

Name (sugestie): Check XSS

Location:

javascript:window.location.href="http://numar.dacia69.ro/xss.php?u="+escape(window.location.href)

Cam asa:

71ihx2.png

Astfel, cand sunteti pe o pagina web, daca apasati pe Check XSS, se va testa vulnerabilitatea si va rezulta un query injectat cu un alert.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Tocmai de asta ti-am cerut sursa. Oricum... m-am inselat in privinta ta.

Asa-s eu cateodata... prost ca am incredere in voi si va dau xss-uri, iar voi sunteti nerecunoscatori.

Mi-a parut bine ca am vorbit pana acum cu tine.

EDIT:

Bravo pentru scripturile tale.

Bafta.

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Tocmai de asta ti-am cerut sursa. Oricum... m-am inselat in privinta ta.

Asa-s eu cateodata... prost ca am incredere in voi si va dau xss-uri, iar voi sunteti nerecunoscatori.

Mi-a parut bine ca am vorbit pana acum cu tine.

Bafta.

suzy taci din gura, ai facut bot ca nu ti-am dat o sursa

si cu xss-urile alea n-am facut nimic, Mister caisa oricum le avea ca le-a recunoscut.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
suzy taci din gura, ai facut bot ca nu ti-am dat o sursa

si cu xss-urile alea n-am facut nimic, Mister caisa oricum le avea ca le-a recunoscut.

Mda.. m-a enervat faptul ca eu ti-am dat 2 xss-uri in yahoo (echivalent la 400 euro), iar tu mi-ai dat un amarat de script care se foloseste de dorks... tu-am mai dat si scanner pe de alta parte... e public pe net, dar nu stie lumea de el ;)... Hai ca deja o dam in sentimente.

Ne ignoram si gata.

PS: Bravo pentru afacerea cu xss-uri ;). Asa-s romanii. Am vb cu ala si i-am zis ca xss-urile erau ale mele, apoi mi-a zis ca a dat 200 euro pe amandoua xss-urile si pe un grabber configurat de tine. Nu avea niciun rost sa minta. Bafta

Link to comment
Share on other sites

Mda.. m-a enervat faptul ca eu ti-am dat 2 xss-uri in yahoo (echivalent la 400 euro), iar tu mi-ai dat un amarat de script care se foloseste de dorks... tu-am mai dat si scanner pe de alta parte... e public pe net, dar nu stie lumea de el ;)... Hai ca deja o dam in sentimente.

Ne ignoram si gata.

PS: Bravo pentru afacerea cu xss-uri ;). Asa-s romanii. Am vb cu ala si i-am zis ca xss-urile erau ale mele, apoi mi-a zis ca a dat 200 euro pe amandoua xss-urile si pe un grabber configurat de tine. Nu avea niciun rost sa minta. Bafta

nu mi-a dat niciun ban.

le avea deja oricum.

Link to comment
Share on other sites

Tocmai de asta ti-am cerut sursa. Oricum... m-am inselat in privinta ta.

Asa-s eu cateodata... prost ca am incredere in voi si va dau xss-uri, iar voi sunteti nerecunoscatori.

Mi-a parut bine ca am vorbit pana acum cu tine.

EDIT:

Bravo pentru scripturile tale.

Bafta.

cred ca ai probleme grave omule, sincer dute la un psiholog

@flux, nice work :D e folositor

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...