Jump to content
marianmatei

pt nytro

Recommended Posts

Esti un frustrat , care se crede asa... atotputernic! postul meu nu era in nici un caz despre frauda bancara, zi pur si simplu era , informativ. Banul care l`ai dat, este nemeritat, in conditiile in care zambind spui : ban. Ok, este administrator, insa nu te purta ca si cum noi .. niste script kiddie ar trebui sa ne guduram pe langa tine,etc. Poate ai bunul simt sa imi raspunzi cum ai ajuns tu la concluzia ca este vb de frauda bancara?

Lasa te rog impresiile astea de mare sef, si inainte sa iei o decizie, verifica daca ai dreptate. Intrebarea cu pos urile am pus`o pt ca asistam la o discutie intre 2 oameni.. nu eram lamurit si ma gandeam ca imi raspunde cineva... in nici un caz cu alte motive. Apare intrebare, mai meritam ban? Daca te uiti la posturile mele. o sa obseri ca am facut tot posibilul in a ajuta pe altii, si chiar am postat si lucruri utile aici pe site, deci sa ma pomenesc cu ban de la un administrator frustrat.. e nashpa. Oricum, RST o sa ramana pt mine o amintire frumoasa, nu ai cum sa o strici tu.

Bafta ALL.

Link to comment
Share on other sites

@marianmatei: Coaie eu recunosc imi place sa fac posturi in prostie, imi place... e un sentiment dala de baiat rau, esti foarte tare ca incalci regulile!!! Si da sunt pupincurist, sincer imi place sa imi pup prietena in cur.Dar tu ce esti ba, daca baiat rau nu esti, ca nu incalci regulile, pupincurist nu esti ca doar ai dreptu sa iei la pula pe cine vrei, hacker dala in nici un caz nu esti!!

Ce pula mea atatea mentalitati de vaca aici pe forum? CA TOT AJUTI FORUMU, ai vazut cumva subforumul numit RST Court? L-ai vazut? sau esti baiat rau? asteapta sa iti expire banu` si du-te si reclama acolo! ca daia e facut!

Nu esti bine venit, PLEACA!!!! (pe tpu)

Link to comment
Share on other sites

Pai bai, hacere, ia zi tu, asa cum ai postat aici la "Bine ai venit" asa postai si la rstcourt o reclamatie! sau nu te duce capu`? Tu ai venit aici ca cucul, sa injuri ca esti tu idiot... daca stai sa te gandesti nitro nu e admin degeaba, asa cum nici tu nu esti din intamplare pe forum, esti aici ca sa radem de tine.. sau si tu esti vre-un copil de 14 ani care se da mare in securitate web pe la prieteni, si atunci cand il intreaba unu ceva, se duce repede si intreaba pe alti, ca el nu are cum sa stie? Ori nu sti sa scrii romana si sa formulezi o intrebare...

Bai baiatule acum iti dau un sfat: Comunicarea se face prin informatie, si informatia costa!

Ce costa la noi pe forum:

-Respect

-Nu arfe

Astea`s principale!

Asa ca las-o moarta ca oricum nu ai ce sa castigi, ai intrat in lupta ca prostu doar sa injuri.. crezi ca acum se apuca nitro sa se taie cu lama ca l-ai injurat tu? sau crezi ca nu mai doarme la noapte?

Baga-ti ba mintile in cap!

Link to comment
Share on other sites

Bun, sa lamurim situatia:

"Stiu pe cineva care are ceva de genul... POS stealer. Este un virus mic, care se instaleaza in terminalele POS si, tot ce trece prin terminal salveaza... ori in mail ori urca pe un ftp.

Daca stie cineva ceva, rog PM."

Eu din acest post inteleg ca esti interesat de un POS stealer, ceea ce nu e tocmai ceva etic si regulile forumului interzic astfel de rahaturi aici, vrem ca oamenii de aici sa fie oameni pasionati de securitate IT, programare, NU de furturi, carding si alte rahaturi. Nu vreau sa se stranga aici tot felul de astfel de persoane dormice de furat date bancare din POS-uri.

Regulile forumului sunt destul de clare in aceasta privinta. Daca ai nelamuriri in continuare si nu esti de acord cu banul, iti poti crea un alt cont si imi poti trimite un PM de pe el. Asta daca nu esti tu cel care a inceput sa injure pe la prezentare, in aceste conditii nu cred ca are rost sa te chinui.

Edit: Daca vrei sa ajungi asa: http://packetstormsecurity.org/news/view/20311/Four-Romanians-Charged-With-Hacking-150-Subway-Shops.html e problema ta, noi nu vrem sa incurajam astfel de rahaturi si nu suntem de acord cu ele.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...