Jump to content
Mach

[VAND] MEGA PACHET 2011 Softuri+pluginuri SUPER Discount de Sarbatori

Recommended Posts

Stai linistit, mai parlitule, si eu folosesc cam tot ce vad la tine si chiar mai mult.

Chiar si Xrumer si nu ma refer la "minixrumer"

Hai sa vedem care dintre noi doi are parola sa si emailul sau atunci cand intra in SenukeX (de exemplu) ... mai "legit-ule"!

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

Stai linistit, mai parlitule, si eu folosesc cam tot ce vad la tine si chiar mai mult.

Chiar si Xrumer si nu ma refer la "minixrumer"

Esti grozav de prost, folosesti 5, ala demo?

Cat de ratat poti fi, e o diferenta intre crack-uri si legit-uri, ce vezi tu e un rdp cu tool-uri deci alti bani, alta distractie, chiar crezi ca poti sa ma numesti parlit, hai ca ma plictisesc cu tine, sa ma sugi, pa pa

Esti un rahatel, rahatel rahatel cu ochi, crack-urile noi de senuke merg cu orice email, din ce cauza ai sa ma intrebi, din cauza ca senuke nu trimite user/parola ca plain ci un raw post, rahatel ce esti

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

1. Xrumer (xpymep, in lb. rusa) 5.012 si NU, nu e demo. Intamplator mai stiu ceva rusa, chit ca au trecut vreo 22 de ani de cand o studiam la liceu. Tot la rusi l-am gasit.

2. Sunt "convins" ca tu le-ai cumparat pe toate. Eu recunosc, unele sunt cumparate, altele nu. E problema mea!

3. Referitor la SenukeX: De la lansarea lui SenukeX, NU am folosit niciodata parola si emailul altora ca sa lansez aplicatia si NU am adaugat niciodata nimic in "hosts". Nu cunosc "noile" crackuri de care vb tu, dar la mine sunt necesare emailul MEU si parola MEA pentru autentificare.

4. Javrele stiu sa latre tare cand sunt la distanta. Cand esti aproape de ele isi baga coada intre picioare si asteapta sa le imprimi un varf de bocanc/pantof/cizma, in partea dorsala.

http://www.mediafire.com/i/?g053xppzy3edxdn

28bc5adf37b742347893884e3fc8eb6d98fc4892804a9a17d731cf881826154a6g.jpg

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

1. Xrumer (xpymep, in lb. rusa) 5.012 si NU, nu e demo. Intamplator mai stiu ceva rusa, chit ca au trecut vreo 22 de ani de cand o studiam la liceu. Tot la rusi l-am gasit.

2. Sunt "convins" ca tu le-ai cumparat pe toate. Eu recunosc, unele sunt cumparate, altele nu. E problema mea!

3. Referitor la SenukeX: De la lansarea lui SenukeX, NU am folosit niciodata parola si emailul altora ca sa lansez aplicatia si NU am adaugat niciodata nimic in "hosts". Nu cunosc "noile" crackuri de care vb tu, dar la mine sunt necesare emailul MEU si parola MEA pentru autentificare.

4. Javrele stiu sa latre tare cand sunt la distanta. Cand esti aproape de ele isi baga coada intre picioare si asteapta sa le imprimi un varf de bocanc/pantof/cizma, in partea dorsala.

PZ3.png

28bc5adf37b742347893884e3fc8eb6d98fc4892804a9a17d731cf881826154a6g.jpg

Multe de acolo sunt atice si nefolositoare, gen webdataparser sau AnswerAnalyst si tot asa, unele sunt bune, dar asta nu schimba cu nimic ca multe din chestiile care le vinzi sunt leech-uite, diferenta dintre noi doi e ca eu mai ma joc cu ele din cand in cand, stiu cam tot ce mista in zona asta, cunosc multa lume si tot asa, nu incerca sa tragi lumea in piept ca nu se merita, daca chiar ai ceva care merge bine si nu e public atunci vinde-l si nu o sa iti zica nimeni nimic dar situatia acum e diferita

PS:Nu mai fi iar vulgar, hai sa ne oprim aici, nu vreau sa iti arat ca sunt mai cool sau ceva, sper sa nu o faci si tu ca sa nu ne lungim aiurea ca stiu ca o sa castig aceasta "intrecere" copilareasca si stupida

Link to comment
Share on other sites

1. "Multe sunt nefolositoare" -> Din 79, 3 sau 4 nu inseamna "multe".

2. Nu ma joc cu ele, ci chiar le folosesc!

3. Sunt si eu la curent cu ceea ce se intampla in acest domeniu si, dupa cum am mai amintit, am chiar ocazia sa primesc si sa utilizez diverse softuri inainte de lansarea lor oficiala!

4. Oferta mea era una de bunsimt, pentru ca am vrut sa pun la dispozitia unora (care chiar au nevoie) un pachet de programe FUNCTIONALE (!!!), nu BS-uri de incarcat hardul si pe care le gasesti la orice "colt de net".

5. Am destule care merg bine si nu sunt publice. Exemplu: Lethal Commission cu cele 4 OTO (RSS Blaster, Site SlingShot, Social Syndicator, Link Cyclone), care costa 521$. Si sa nu imi spui ca este public si asta, pentru ca, asa cum le-am mai amintit anterior lui kosmin si lui spider, sti si tu foarte bine ca NU e de ajuns sa poti instala un soft, mai trebuie sa il si poti accesa, rula, adica sa FUNCTIONEZE, sa te poti folosi de el in business-ul tau! Asta conteaza! Nu un link, o arhiva parolata sau un soft necrackuit si fara userul si parola de acces!

6. Nu cred ca eu am fost cel vulgar, in toate aceste contre. Oricum, apreciez tonul din ultimul mesaj!

Noroc!

P.S.: Nu sunt la intrecere cu nimeni!

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...