Jump to content
Mach

[VAND] MEGA PACHET 2011 Softuri+pluginuri SUPER Discount de Sarbatori

Recommended Posts

O colectie de softuri si pluginuri FUNCTIONALE,

Nota: User-ul si pass-ul (sau crack-ul) sunt atasate in arhive!!!

Pachetul de baza:

The Best Spinner;

Captcha Sniper;

Article Marketing Robot;

AutoBlog Samurai Pro;

Market Samurai ultima versiune;

SENuke X;

MiniXrumer;

Sick Submitter;

WP Robot Elite full version;

WP Tweet Bomb;

iBusiness Promoter;

Ignite SEO;

Keyword Shinobi;

SE Sniper;

RankBuilder;

No Hands SEO;

XGenSeo;

Instant Article Wizard;

PressBot;

WP Touch Pro Unlimited;

wpSEO Wordpress Plugin;

Push Button Cash Site Wordpress Plugin;

Pingback Optimizer v3.7 Wordpress Plugin;

Premium List Generator Wordpress Plugin;

Gravity Forms + all addons Wordpress Plugins;

Auto Traffic Software Suite (software);

Comparipress Wordpress Plugin;

WordTwit Pro Wordpress Plugin;

WP Popup Wizard Wordpress Plugin;

Click Heat Map Wordpress Plugin;

Contest Burner Wordpress Plugin;

WP Personalizer Wordpress Plugin;

Content Buddy Wordpress Plugin;

Ping.FM Auto Robot software;

WPsBoxPro software;

iPhorm Form Builder Wordpress Plugin;

WP Fan Pro Wordpress Theme;

Facebook Lead Generation Wordpress Plugin;

Captivator v1.1 Wordpress Theme;

Instant WSO Formatter Wordpress Plugin;

Backlink Profit Monster 2 software;

Micro Cash Machines software;

JakoDorgen PRO Software;

WP Squeeze Pro Wordpress Plugin;

Short Code Deluxe Wordpress Plugin;

WP Notepad Wordpress Plugin;

WP Member Champ Wordpress Plugin;

All-In-One Viral Toolkit Wordpress Plugin;

OptimizePress latest v1.45 Wordpress Theme;

PHP Short Url script;

X10 SMS Script;

Profits Theme Wordpress Theme;

Stallion SEO Theme Wordpress Theme.

PLUS:

1 Click Cash Bot

ActiveCampaign Email Marketing

Answer Eye Pro 13

Article Spinner 3.0.2.0

Artisteer 3.0

Auto Pligg 6

Backlink Booster Pro

Backlink Energizer v1.6

BackupBuddy 2.1.1 Unlimited

Blackhat Viral WP Plugin

Camtasia Studio 7.1.0

Comment Scrape Boss

CPA Blaster 1.76

CTR Theme 1.4.1

Easy Video Player 2.2

ECrawl 2.60

Email Search Crawler 2.75

Email Sender Deluxe 2.28

Exit Splash Script

Facebook Blaster 9.0.3 Pro

Facebook iFrame PRO

Forum Poster 3.30

Ghost CPA

Gravity Forms (Unlimited)

HMA Proxy Grabber 2.0.2

IM PowerSuite

Instant Social Anarchy 1.5

Interspire Email Marketer 6.0.2

JitBit Help Desk Pro

Keyword Elite 2.0.18

Keyword Fighter 4.0

Keyword Ninja

Keyword Prodigy

Kontent Bot

Link Farm Evolution 1.8.5

Mass Link Poster

Mass Video Blaster 1.53

Maxprog Email Extractor 3.5

Member Speed 2.0 Enterprise

SEO Link PRO

SEO Pressor 4.0 Unlimited

SliQ Submitter PRO 2.5.1.0

Snagit 10.0.0

Software Upload Good

Traffic Mania VideoBot

Tube Toolbox PRO

Tubenoia

Tweet Adder 3.0 Unlimited

Unlimited Sitemap Generator

Venom SEO 1.1.5

Video Marketing Blaster

Video Spin Blaster

Web Traffic Genius PRO

Winautomation 3.1.2 PRO

WishList Member 2.5 Unlimited

WordPress Cloaker

WP Comment Ninja

WP ManagerDX

WP SnowBall 1.0.6 Unlimited

WP Subscribers 1.35

WP Syndicator

WP Traffic Tools 3.8.8.1

UPDATE 12.12.2011:

Stimate "cosminkent", vad o juma' de pagina de linkuri care, zici tu, sunt pentru DL-ul unor softuri/pluginuri din lista mea!

Asa sa fie oare?

Am verificat, la intamplare, o parte din linkurile postate de tine. Ce am gasit? Uite:

EXEMPLUL 1 The Best Spinner

Se downloadeaza foarte rapid pe calculator si ... cam atat!!! De verificat nu mai era cazul. De ce? Arhiva are parola!!!

@spider: exemplul 2 e valabil si pt. tine

EXEMPLUL 2 Micro Niche Finder 4.5.3

Idem ex. 1 Arhiva are parola!!!

EXEMPLUL 3 WP TeetBomb:

Extras din ceea ce ofera linkul tau:

"1. Upload the new version (via FTP or WP's plugin upload feature)

2. Activate the plugin under the "plugins" tab in your WordPress dashboard

3. Go to the plugin management page via "Settings>WpTweetBomb"

4. Enter your licence key and click "activate" to verify your installation"

Probabil mama mare o sa vina acasa la fiecare sa le spuna licenta!

EXEMPLUL 4 Captcha Sniper

La fel ca la ex. 1 si 2, arhiva are parola, deci nu ai ce sa instalezi!

EXEMPLUL 5 iBusiness Promoter 11.9

Ha ha ha! Aici esti chiar haios, mai Cosmine. Ce-mi "ofera" linkul tau? Sa cumpar programul asta cu 5 euro (si nu stiu daca functioneaza !!!), cand la mine tot pachetul este 10 euro!

EXEMPLUL 6 Ignite SEO 2.5

Am DL arhiva si ce am gasit in ea? Doar 3 pdf-uri si 1 .xls. Executabilul (programul) NU e!!! Sigur o sa-l aduca Mos Craciun!

EXEMPLUL 7 SEsniper

Ce imi ofera linkul tau? SURPRIZA!!! Imi "permite" sa downloadez un alt link (un hoplink) catre site-ul oficial! TAREEE!!!

Sa mai continui? NU are rost! Cosmine, intre toate linkurile postate de tine, e ceva care sa si functioneze???

Nici nu v-a interesat sa verificati daca puteti sa accesati arhivele respective, daca exista in arhive ceea ce au in "denumire", daca functioneaza sau nu softurile la care se poate accesa arhiva, dar v-ati grabit sa le postati aici!

OFERTA MEA este alta: NU linkuri catre porcarii de umplut hardul, ci programe care FUNCTIONEAZA!!!

"Garbage" gasim fara sa cautam prea mult, dupa cum vedeti si in lista de mai jos:

Pachetul de baza - Nu l-am terminat tot

The Best Spinner 2.9 - Download TheBestSpinner2.9BETA.blackhatscene.com.rar

Captcha Sniper - captcha sniper - FreeCrackedSEOTools.blogspot.com.zip

Article Marketing Robot - Hotfile.com: Transfer de fisiere cu 1 singur click: article marketing robot.zip

AutoBlog Samurai Pro - Free File Hosting, Online Storage & File Upload with FileServe

Market Samurai - Market-Samurai-0.87.19.rar download for free on file share letitbit.net

SENuke X 2.1.20 - Download SENuke X v.2.2.22.rar for free on uploading.com

MiniXrumer - Download Minixrumer.zip for free on Filesonic.com

Sick Submitter 3.11 - Sick Submitter 3.11 Latest Version.rar

WP Robot Elite - Download wprobot-v3.56.rar for free on Filesonic.com

Micro Niche Finder 5.4.3 - Free File Hosting, Online Storage & File Upload with FileServe

WP Tweet Bomb 1.6.8 - wptweetbomb.rar

iBusiness Promoter 11.9 - IBP 11.9 iBusiness Promoter - Business Edition :: Furk.net

Ignite SEO 2.5 - SEO Ignition Blackhatblog-org.zip

Keyword Shinobi - Download KS-RINO.zip for free on Filesonic.com

SE Sniper - SE Sniper - SEO Software - Rank on page - SE Sniper - SEO Software - Rank on page #1 in Google!.url - 4shared.com - online file sharing and storage - download

RankBuilder 2.7.6 - Download The_RankBuilder_Advanced_SEO_Domination_Formula.part1.rar for free on Filesonic.com

Download The_RankBuilder_Advanced_SEO_Domination_Formula.part2.rar for free on Filesonic.com

Download The_RankBuilder_Advanced_SEO_Domination_Formula.part3.rar for free on Filesonic.com

Voi revenii si cu celalalte!!!

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

Vorbea hellscream care nu e departe deloc de acest "Mach".

"Mach", daca tu le-ai strans programele, si le-ai facut pach ai facut o treaba buna, daca vrei bani pentru asta, e de inteles intr-o oarecare masura, dar sa ceri 10E e putin cam aberant.

Eu unul daca as avea nevoie de acest pach as da 1E pentru munca depus ca le-ai strans. Nu vreau sa cumpar ca nu imi trebuie nimic din ce ai nu ma intelege gresit, dar poate ca mine mai gasesti 5-6 useri care ar da 1E paypal, dar 10E e aproape "frauda" pentru asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

@benny_loppa, HellScream: Sunteti amuzanti! Pe voi va invit sa le luati "free de pe net"! Va urez multe ... "succesuri"!!!

Stimabililor, sa iau cateva exemple. Aratati-mi voi pe net o varianta de TheBestSpinner care functioneaza si apoi mai vorbim. Sau Market Samurai-ultima versiune. NU mai vorbiti tampenii!!!

Numai pentru astea 10 euro e prea putin!!!

Sau Micro Niche Finder!!! Dau eu PREMIU 10 Euro cui imi gaseste "free pe net" ( cum zice benny_loppa) o varianta functionala!!!

@nymeny: Oferta asta e una foarte generoasa, dar ea se adreseaza celor care chiar stiu ce inseamna aceste softuri/pluginuri si care au nevoie de ele pentru siteurile/blogurile lor.

Normal ca pentru multi altii, oferta mea nu face 2 bani, DEOARECE ei nu stiu despre ce este vorba! Nici eu nu as da, DE EXEMPLU, 10 euro pentru ultima versiune de Adobe Photoshop (CS5), dar asta pentru ca NU MA INTERESEAZA, adica NU IMI TREBUIE. Altii insa, care lucreaza cu asa ceva, ar fi SUPER-MEGA-GIGA incantati sa o cumpere cu DOAR 10 euro, cand varianta full face 833,69 Euro.

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

@benny_loppa, HellScream: Sunteti amuzanti! Pe voi va invit sa le luati "free de pe net"! Va urez multe ... "succesuri"!!!

Stimabililor, sa iau cateva exemple. Aratati-mi voi pe net o varianta de TheBestSpinner care functioneaza si apoi mai vorbim. Sau Market Samurai-ultima versiune. NU mai vorbiti tampenii!!!

Numai pentru astea 10 euro e prea putin!!!

Sau Micro Niche Finder!!! Dau eu PREMIU 10 Euro cui imi gaseste "free pe net" ( cum zice benny_loppa) o varianta functionala!!!

@nymeny: Oferta asta e una foarte generoasa, dar ea se adreseaza celor care chiar stiu ce inseamna aceste softuri/pluginuri si care au nevoie de ele pentru siteurile/blogurile lor.

Normal ca pentru multi altii, oferta mea nu face 2 bani, DEOARECE ei nu stiu despre ce este vorba! Nici eu nu as da, DE EXEMPLU, 10 euro pentru ultima versiune de Adobe Photoshop (CS5), dar asta pentru ca NU MA INTERESEAZA, adica NU IMI TREBUIE. Altii insa, care lucreaza cu asa ceva, ar fi SUPER-MEGA-GIGA incantati sa o cumpere cu DOAR 10 euro, cand varianta full face 833,69 Euro.

Mai pulica eu am facut public pe net TBS 2.0402(hosts - facut de mine pentru vechiul meu board), minixrumer tot la fel(l-am pus pe net inainte sa apara la download) si multe altele si tu ma iei cu vrajeli din astea?

Cauta pe google si dupa aia da-mi un reply inteligent

Link to comment
Share on other sites

@benny_loppa

Copile, incearca si tu sa postezi, macar o data, ceva inteligent. Nu ma intereseaza ce ai facut tu cu TBS-ul tau antic.

MiniXrumer, in mod cert, l-am luat inaintea ta.

Alt exemplu: Am deja (si asta inca de acum 2 saptamani) Massive Passive Profits 2.0 (va costa 194$) in conditiile in care lansarea lui la CLICKBANK este abia pe 14 decembrie!!!

Nu mai incerca sa iti incordezi muschii ca-ti pica pantalonii-n vene, amice!

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

@benny_loppa

Copile, incearca si tu sa postezi, macar o data, ceva inteligent. Nu ma intereseaza ce ai facut tu cu TBS-ul tau antic.

MiniXrumer, in mod cert, l-am luat inaintea ta.

Alt exemplu: Am DEJA (si asta inca de acum 2 saptamani) Massive Passive Profits 2.0 (va costa 194$) in conditiile in care lansarea lui la CLICKBANK este abia pe 14 decembrie!!!

Nu mai incerca sa iti incordezi muschii ca-ti pica pantalonii-n vene, amice!

Cacatule pe langa tine nu sunt copil, versiunea aia antica e cea care o folosesti tu e aia facuta si postata de mine(ratatule), iti arati muschii aratandu-mi ca ai diferite cacaturi care costa 194$ ?

Idiotule am licente la majoritatea tool-urilor de care ai auzit tu, am acces la tool-uri si scripturi de care nici nu ai sa auzi si costa cat garsoniera in care stai cu mata, fi politicos si nu o arde cu vrajeli ca nu iti sta bine

Link to comment
Share on other sites

@benny_loppa

Am peste 150Gb cu programe/pluginuri/scripturi/wso. etc (In marea lor majoritate sunt doar pentru uzul personal!!! Pachetul la care fac referire aici are doar 700-800 mb). Ti-am spus sa stai calm ca iti pica pantalonasii. Nu te mai umfla atat.

Oricum, la varsta mea nu stau sa discut cu un astfel de specimen ca tine. Esti mult prea prost crescut ca sa merite a-ti mai raspunde.

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

Pachetul de baza - Nu l-am terminat tot

The Best Spinner 2.9 - Download TheBestSpinner2.9BETA.blackhatscene.com.rar

Captcha Sniper - captcha sniper - FreeCrackedSEOTools.blogspot.com.zip

Article Marketing Robot - Hotfile.com: Transfer de fisiere cu 1 singur click: article marketing robot.zip

AutoBlog Samurai Pro - Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Market Samurai - Market-Samurai-0.87.19.rar download for free on file share letitbit.net

SENuke X 2.1.20 - Download SENuke X v.2.2.22.rar for free on uploading.com

MiniXrumer - Download Minixrumer.zip for free on Filesonic.com

Sick Submitter 3.11 - Sick Submitter 3.11 Latest Version.rar

WP Robot Elite - Download wprobot-v3.56.rar for free on Filesonic.com

Micro Niche Finder 5.4.3 - Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

WP Tweet Bomb 1.6.8 - wptweetbomb.rar

iBusiness Promoter 11.9 - IBP 11.9 iBusiness Promoter - Business Edition :: Furk.net

Ignite SEO 2.5 - SEO Ignition Blackhatblog-org.zip

Keyword Shinobi - Download KS-RINO.zip for free on Filesonic.com

SE Sniper - SE Sniper - SEO Software - Rank on page - SE Sniper - SEO Software - Rank on page #1 in Google!.url - 4shared.com - online file sharing and storage - download

RankBuilder 2.7.6 - Download The_RankBuilder_Advanced_SEO_Domination_Formula.part1.rar for free on Filesonic.com

Download The_RankBuilder_Advanced_SEO_Domination_Formula.part2.rar for free on Filesonic.com

Download The_RankBuilder_Advanced_SEO_Domination_Formula.part3.rar for free on Filesonic.com

Voi revenii si cu celalalte!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...