Jump to content
zwei

Hi

Recommended Posts

Salut?ri. Numele meu este Leo.

Nu m? pricep la nimic în mod special, cu toate c? m-ar interesa cunoa?terea în domeniul program?rii, am fost mult prea lene? s? m? apuc de a?a ceva.

Nu sunt vreun hacker wannabe, caut doar cuno?tin?e basic despre cât mai multe lucruri. Poate singurul domeniu în care m? mai descurc este design (Photoshop) ?i administrare (practic?, a unor grupuri, moderare ?.a.m.d.).

În rest, o pic?tur? într-un ocean, un obi?nuit cet??ean.

Nice to meet y'all.

Link to comment
Share on other sites

@begood: sunt sigur ca nu asta ai vrut sa spui dar seamana cu : Bun venit. Acum dispari:))

@zwei: daca vrei sa inveti programare incepe cu ceva usor (w3schools desi este jaf... este foarte bun pentru oameni incepatori care nu au vazut niciodata un fisier php / js / etc... )

edit: p.s.: Willkommen.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit. Fa-ti o comunitate.

Mul?umesc. Nu o s? încerc s? interpretez în vreun anume fel reply-ul t?u, pot doar s?-?i spun c? am încercat ?i nu doar odat?. Din p?cate nu am avut destule persoane de încredere ?i nici prea multe resurse la dispozi?ie. Proiecte care au murit mai repede decât m? a?teptam. În faza a 2-a am zis mai bine s? m? ocup de comunit??i deja existente, îns? e greu s? câ?tigi încrederea cuiva în ziua de azi.

@begood: sunt sigur ca nu asta ai vrut sa spui dar seamana cu : Bun venit. Acum dispari:))

@zwei: daca vrei sa inveti programare incepe cu ceva usor (w3schools desi este jaf... este foarte bun pentru oameni incepatori care nu au vazut niciodata un fisier php / js / etc... )

Mul?umesc pentru sfaturi. Deocamdat? încerc s? nu m? aglomerez cu asemenea lucruri, universul meu este dat peste cap ?i una peste alta sunt ?i în ultimul an de liceu. Îns? s-ar putea s? îmi notez ?i s? verific pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...