Jump to content
sharkyz

GamersPower

Recommended Posts

Eu ma asteptam aici sa primesc un fel de start-feedback pentru a stii cum sa incep..deja sunt putin derutat...toate pluginurile au inebunit cu o gramada de errori, tema este una care are nevoie de putina munca...Ma gandeam ca poate cineva sa imi spuna ce pluginuri ar fii bine sa folosesc, poate ar trebuii sa schimb cms-ul, poate ar trebuii sa fac ceva custom in php pentru index...multe altele

eventual s? ?i-l customizezi dup? feedback-ul vizitatorilor ?i apoi s? vii aici s? ceri p?reri?

Cred ca daca nu il customizez acum nu voi avea de la cine sa primesc feedback mai tarziu...

la ce vrei s? ne d?m cu p?rerea?

La tema, la cms, la probleme de securitate. + cateva sugestii nu ar strica...

V-a?i cam înv??at s? v? face?i site-uri zilnic ?i a doua zi s? veni?i aici cu ele ca dup? cateva zile s? le da?i dracu.

Da cam asa e, eu personal stiu ca exista soamenii pe rst cu cunostinte care sunt respectati de aceasta communitate ca pot ajuta cu multeeee sugestii, cred ca unii navigheaza si se ocupa cu internetul ani in sir...Ca tine de exemplu..ai 1000 de posturi din Mar 2011 pana in Decembrie...[:)) uau...cum dracu ai facut atatea posturi :))]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...