Jump to content
nSnoopy

[VIDEO] DarkComet RAT DDoS Test

Recommended Posts

Pai snoopy faza e ca am picat un site mare (mnx) [asta nu e forum gratuit] separat am picat alea gratuite.. sper sa nu se ia ca si reclama, de 2 ori l-am picat, risc ceva? sa stiu sa nu ma mai amestec... sau ce hide ip ar fii bun sa ascunda attack-ul?

Link to comment
Share on other sites

Pai snoopy faza e ca am picat un site mare (mnx) [asta nu e forum gratuit] separat am picat alea gratuite.. sper sa nu se ia ca si reclama, de 2 ori l-am picat, risc ceva? sa stiu sa nu ma mai amestec... sau ce hide ip ar fii bun sa ascunda attack-ul?

Crezi ca ii intereseaza pe aia de la politie de un site amarat despre cs ? Nu cred!

Nu ai cum sa ascunzi ip-urile botilor :)

Pt ca ai dat jos un site despre cs vine politia la usa? Sa fim realisti

Link to comment
Share on other sites

Nu zic asta, dar aia de la RDS sa-mi suspende sau stie dracu... ca doara aia platesc web hosting-ul...Se poate da flood la servere de cs tot din DarkComet? Daca da , zi-mi te rog cum.

@Gecko =))) hahhaha am picat pe spate :))))

Link to comment
Share on other sites

Nu zic asta, dar aia de la RDS sa-mi suspende sau stie dracu... ca doara aia platesc web hosting-ul...Se poate da flood la servere de cs tot din DarkComet? Daca da , zi-mi te rog cum.

@Gecko =))) hahhaha am picat pe spate :))))

La serverele de cs numai selectezi http flood selectezi ssyn si pui acolo portul la server(27015) apoi timpul si gata:)

Dar ca sa dai jos un server de cs iti trebuiesc mai multi boti ;))

Link to comment
Share on other sites

Botii sunt userii (infectatii) nu? Scuze de intrebarea asta stupida dar pana acum nu mau interesat Attack-urile
da...

Mah botii sunt aceia care lanseaza pachete de date catre server, in cazul nostru USERII INFECTATI CU DARKCOMET, sa nu se inteleaga ca in postul precedent altceva ( ex. playerii de cs).

P.S: n-am auzit de cuvantul `infectatii`...

Edited by nexus200
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...