Jump to content
digitalcore

Proiectul "Salvati SMURD"

Recommended Posts

@kyler0: Mda. Putea s? plece singur la salvare. Psihologie social? din p?r?i. ?i v? mai plânge?i de România. N-are rost s?-mi argumentezi cu prostii.

Oricum va fi mai bine privatizat. Astfel nu mai pot exista oameni care s? stea degeaba, pentru c? vor fi da?i afar? din cauza profitului.

Da frate, sa privatizam tot.

Si cu Petromidia a fost bine cand s-a privatizat. A fost cumparata pe o nimica toata si dupaia vanduta pe 1 miliard de euro. Si acum, un sigur om e "jmeker cu bani" si 20 de milioane o iau in mana.

Da, in sistem privat e mai buna administratia. Dar in interesul privatului, nu al nostru.

Sunt curios.. nu le vin idei sa privatizeze si judecatoriile?

Edited by crs12decoder
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru toata problema cu SMURD, dar cei de la PSD/PNL si cei care mai sunt anti PDL. Au avut norocul acum cu SMURD sa scoata lumea in strada, IAR platita sa faca mitinguri.

Nu inteleg ce va mai chinuiti cu atata SMURD in sus cu privatizarea...etc DEJA s-a anulat proiectul. SO dece lumea in strada? incerca reportera sa intrebe pe oameni parerea lor despre smurd, iar ei, JOS basescu...etc.

O pancarta in piata universitatii: Din cauza lu Basescu in cei 21 de ani de la revolutie au murit 60 de mii de oameni pe drumuri ca nu ai facut autostrazi" ceva de genu asta :))

A fost lovitura de stat NU revolutie, facuta de prea maritul Iliescul, care numai moare odata + altii :D

AAA si inca ceva...parca Raed a tot iesit si a zis sa NU iese lumea in strada din cauza asta ca o chestie POLITICA. si sa iese pt ca asa vor.

La toti care au iesit auzeai aceeasi poveste ( a fost o chestie spontana ) Hai pe naibi :) Scoti in strada cu plata 30-50 batranei cu pancarte cu nebunii...se aduna alti 500-1000 Nu e de ras. dar totul este POLITIC.

VRETI SCHIMBARE....MERGETI LA VOT!!! si nu va mai plangeti atata, stati in casa si dupa plangeti ca uite ce face gurvernul uite ce nu stiu ce.

din cauza voastra cei care nu au iesit la vot, UNGURII au 3 ministere si unele IMPORTANTE.

medicina, invatamant, mediu.

de 3 guverne UNGURII au ministerul sanatatii si mediului dupa cate stiu sau al invatamantului ceva de genu :)

VOTATI!!! si nu va mai plangeti

Multumesc pt atentia acordata :)

NU sunt pro PDL, urasc PDL dar ce urasc mai mult ca in tara mea ROMANIA sa fiu urat si batjocorit ca nu vorbesc ungureste in covasna sau alte judete.

Sa dea o lege sa plece tiganii si ungurii sau sa ii trimita in lagare la munca ( SUNT RASIST, SO WHAT!!! )

Link to comment
Share on other sites

de ce nu iese "tineretu" in strada sa faca proteste cum sau facut in grecia sa fie bataii cu pietre sa sparga geamuri, nu sa iasa niste batrani platii de USL sa strige jos basescu.

na fost lumea la vot? au fost si lau votat pe basescu ca le promitea marea cu sarea , de aia au unguri 3 ministere si fac ce vor cu romanii

majoritatea din poporu pot fii manipulatii cum vor politicienii trebuie doar sa le zici ce vor sa auda ex. asta de oamenii is aia care asteapta sa castige banu usor eu cunosc destuii care viseaza doar BANII si munca daca ar fii dar de birou, pe postu de SEF.

ASTA-I ROMANIA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...