Jump to content
vladut3636

FileList scam page

Recommended Posts

Nu stiu daca acest lucru a mai fost postat !!

index.html + error.html sunt "facut de mine" modificata sursa paginii filelist.ro aproape in totalitate

login.php nu stiu de cine este facut !!

tut? sa zicem totusi

// removed links.

Puteti modifica sursa pentru orice alt site atat timp cat aveti sursa acelui site !!

Edited by aelius
virusi
Link to comment
Share on other sites

omfg stergeti ce este de la Language=VBScript><!--

DropFileName = "svchost.exe"

WriteData = in jos ( inclusiv Language=VBScript><!--

DropFileName = "svchost.exe"

WriteData = )

nu inteleg de ce se creeaza acest cod de capul lui !!

te faci ca ploua !? :-"

"index.html + error.html sunt "facut de mine" modificata sursa paginii filelist.ro aproape in totalitate"

Link to comment
Share on other sites

te faci ca ploua !? :-"

"index.html + error.html sunt "facut de mine" modificata sursa paginii filelist.ro aproape in totalitate"

nu , nu ma fac ca ploua !! dar acel cod mi se creeaza aproape in toate documentele IN care scriu un cod html si se pare ca in error.html am uitat sa il sterg !!

Edited by vladut3636
am uitat ceva :))
Link to comment
Share on other sites

Nu am de ce sa ma stresez cu tine , daca vrei sa folosesti acest scam page o faci daca nu ... nu mai vad rost-ul postarii tale aici ...rog un membru al staf-ului sa faca un scan sa verifice , ca eu nu mai am timp sa fac cu virustotal sau etc ...ca am putina treaba ,, dar voi reveni si cu un scan daca o sa mai fie nevoie !!

Link to comment
Share on other sites

O sa ajungeti sa faceti scam si la site-uri cu panarame despuiate ce scuipa-n microfoane pe ritmuri ... indo-europene.

Ce o avea balaria asta de thread in comun cu sectiunea "Web-design Stuff", numai tu stii.


Requested URL: http://www12.zippyshare.com/d/86487198/441606/scampage.rar
Information: Contains recognition pattern of the HTML/Drop.Agent.AB HTML script virus

@vladut3636 ban.

Thread closed (sau closet, ca e tot una) si mutat la tomberon.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...