Jump to content
jetus

********* - Illuminati - Song

Recommended Posts

Am si eu o dilema, un pic cam off topic. Nu inteleg chestia aia cu "*******is the legion", sau varianta "we are the legion", ptr ca imi aminteste de o chestie pe care am auzit-o eu de mult din biblie unde scria ceva de genul - a fost intrebat dracu care este numele sau si el a raspuns - legiune pentru ca suntem mai multi. Ma poate lamuri cineva?:-/

Link to comment
Share on other sites

Astia care pun filme din astea pe Youtube sunt niste indivizi care cauta sa faca view-uri. Parerea mea, care este posibil sa fie gresita, e ca succesul major al celor ce au inceput curentului asta cu Anony.mous consta in faptul ca au trezit instinctul revolutionar in fiecare din noi. Eu personal, m-am pisat pe el de protest cand au iesit sa-l dea jos pe Basescu si tot guvernu', dar in momentul in care o sa mi se limiteze libertatea prin legi abuzive ca cele pe care ACTA le are la baza voi fi mai mult decat bucuros sa fiu arestat in timp ce urlu pentru libertate decat sa fiu arestat in pat in timp ce ma uit la un episod tras de pe tpb din Two and a half men... :)

Edited by BigT
Spelling...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...