Jump to content
vabogsm

Jocuri electronice

Recommended Posts

Salut am o curiozitate am aici in oras intr-un mall jocuri dinacelea cu bagi moneda si te joci un fel de simulatoare

da dar moneda aia e speciala am incercat cu rubla ruseasca cu 50 bai 1 euro 1 cent monezi vechi nu merge al dracului si acum intrebarea ce pot sa ii fac ca sa il fraieresc ca pot sa ii fac aproape orice ca jocurile alea elctronice sunt in spatele salii nici p**a nu te vede:)) si inca ceva imi puteti spune cum functioneaza presupun ca e pe greutatea monezii daca e asa imi puteti spune care e greutatea standard ca daca e asa bag orice acolo :D

ms anticpat astept raspunsuri! P.S pana acum am aflat numai cum sa fraieresti automatele de cafea unele tutoriale de aici si intradevar adevarate am incercat si merge ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am face orice numai sa inselam sistemul... si pana la urma tot noi ne plangem de cum merge tara.

// scuze de off

Somewhere in Germany ,

Un orasel mic , bine structurat cu o curatenie de nedescris ofera un serviciu Self Service la ziarul care iese in fiecare dimineata

La unele semafoare se gasesc ziarele puse langa stalpul semaforului , alaturi se gaseste cutia in care trebuie sa pui banii pentru a cumpara ziarul

Nu exista vanzator , iar fiecare cetatean isi ia un ziar si lasa in cutie 1 euro , (valoarea ziarului)

Ceea ce am observat si ma uimit :

Ziarele NU vin pazite

Fiecare e constient ca daca pune UN euro poate lua UN ziar

Nimeni NU fura banii , nimeni NU ia ziare pe datorie

M-am gandit daca o asemenea metoda ar putea functiona si in romania in orice oras la alegere

Link to comment
Share on other sites

Da functioneaza pe greutate din ce stiu eu,o metoda de pacalit aparatul este sa lipesti pe o moneda de a lor o guta cu superglue picatura ceva si sa o tragi inapoi dupa ce a validat impulsul.

ps aia in ger. sigur au camere video pe cutia aia cu bani nu cred ca ai ajunge la colt cu banii

Edited by ripoff
Link to comment
Share on other sites

Lipeste cu superglu sau cu lipici sibicarbonat de o fisa care se foloseste la acel aparat si o bagi inaparat si o tragi inapoi .Functioneaza pe baza citorului laser de marimeafisei nu greutate.Daca nu fati un dispozitiv EMP va merge sigur.

@Strxt merge tara dar numai pentru cei care au, cei ca noi mai amarati, suntem mai fraeri si vi tu unu ca tine care nu iti convine ca esti furat si critici pe unu ca mine sau ca altu care fura de la bogati.

iANCU JIANU FURA DE LA BOGATI SI DADEA LA SARACI SI TOT A FOST CRITICAT SI HULIT DE CE SI DE CINE?

De cei bogati care le era frica de hoti, de asta merita jupuiti, ca daca te duci la ei sa le ceri o bucata de paine te alunga si daca e nevoie iti da si un picior in cap.

Credeti-ma am 35 de ani si am trecut prin multe si am patit multe din si de pe urma la astia avutii...Munceam la ei de dimineata pana seara si nu iti dadea o farfurie de mancare.

Uite asa merge tara bine ca sunt bogatii care fac avere pe seama fraerilor ca mine sau ca altii si cica sa nu furi

ca nu e frumos da ei sa isi bat joc de tine e frumos.

Cand e ziua de salariu la mine imi ia patronul mortii si rantii la p...a si dupa aia imi da salariu ca de trebuie sa dea bani dar cand e vb sa castige el ceva vorbeste frumos si te ia cu lugu lugu.

Cei care nu ati mers pe mana la bogati mai bine abtineti-va sa vorbiti ca nu stiti iar cei care aveti posibilitatea si va duce mintea sa ii faceti dati-le fratilor la cap jupuitii de bani sa vada cum e sa fi jecmanit.

Va zic cu riscul ca nu voi mai putea posta aici ca si asa @tex ma fqcut cocalar si mi-a inchis topicu despre pacanele de parca deranjam pe cineva cu ceva dar asta e e forumul lor si face ce vrea asa e in romania ....

Uitati si niste filmulete cum se face

http://www.youtube.com/watch?v=PVhDzY_7UL4

Gasiti filmuletul si cu dimensiunile la pakachiu cum se face detaliat ...bafta

Edited by hackgames
Link to comment
Share on other sites

Salut am o curiozitate am aici in oras intr-un mall jocuri dinacelea cu bagi moneda si te joci un fel de simulatoare

da dar moneda aia e speciala am incercat cu rubla ruseasca cu 50 bai 1 euro 1 cent monezi vechi nu merge al dracului si acum intrebarea ce pot sa ii fac ca sa il fraieresc ca pot sa ii fac aproape orice ca jocurile alea elctronice sunt in spatele salii nici p**a nu te vede:)) si inca ceva imi puteti spune cum functioneaza presupun ca e pe greutatea monezii daca e asa imi puteti spune care e greutatea standard ca daca e asa bag orice acolo :D

ms anticpat astept raspunsuri! P.S pana acum am aflat numai cum sa fraieresti automatele de cafea unele tutoriale de aici si intradevar adevarate am incercat si merge ;)

am avut aceasi vis:)) ca al tau;) gigele u nu te uiti in threadurile mai vechi am deschis eu unu si scrie tot acolo
Link to comment
Share on other sites

cantar de precizie (din ala de feliat drogurile :) ) o fisa cu care merg ele normal, o teava de plumb de la bunica de la instalatia sanitara (care oricum trebuia schimbata cu pexal :) ) o lingura de inox, un aragaz , o pila de metale si o panza de bonfaier si sa speri ca aparatul nu are verificarea dimensiunii, ceea ce ma indoiesc (de obicei reactioneaza la elemente mai mari decat fisa originala )

A uitasem... si patent pentru taiat bucati mici din teava si puse in lingura la topit

si inca ceva ... da-o drekului nu ai bani sa iti cumperi o fisa? asa reiese din ce ai scris tu acolo

da dar moneda aia e speciala am incercat cu rubla ruseasca cu 50 bai 1 euro 1 cent monezi vechi nu merge al dracului

macar depune putin efort nu astepta moka si tot sa vorbesc pe limba ta, explica ce inseamna moneda speciala pt. tine? vrei ajutor dar tastezi doar 2 fraze...

Edited by vanish
Link to comment
Share on other sites

Salut am o curiozitate am aici in oras intr-un mall jocuri dinacelea cu bagi moneda si te joci un fel de simulatoare

da dar moneda aia e speciala am incercat cu rubla ruseasca cu 50 bai 1 euro 1 cent monezi vechi nu merge al dracului si acum intrebarea ce pot sa ii fac ca sa il fraieresc ca pot sa ii fac aproape orice ca jocurile alea elctronice sunt in spatele salii nici p**a nu te vede:)) si inca ceva imi puteti spune cum functioneaza presupun ca e pe greutatea monezii daca e asa imi puteti spune care e greutatea standard ca daca e asa bag orice acolo :D

ms anticpat astept raspunsuri! P.S pana acum am aflat numai cum sa fraieresti automatele de cafea unele tutoriale de aici si intradevar adevarate am incercat si merge ;)

E vorba de elliana mall?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...