Jump to content
Weedy92

Vand 1.350.000 Emailuri Romanesti

Recommended Posts

Astept oferte

Mailurile sunt din sql injection / extractor si dela alti useri de pe rst cu care am facut schimb :)

Sunt verificate 100% Mailuri Romanesti doar yahoo & Gmail

Astept oferte pe pm

New

Mailuri Rusia @mail.ru 90k

Astept Oferte

Mailuri Nesortate 3 mill

Astept oferte

Edited by Weedy92
Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
De ce orice kkt se baga in vanzare? nu mi`ar trb emailuri, dar totusi sa vinzi o lista... Asta`i romanu frate =))

OFF:

Trebuie sa ai macar 12 ani ca sa intelegi cat de voaloroase sunt mailurile astea. Cand vei indeplini varsta aceasta sa-mi dai PM ca sa iti spun "La multi ani" :)

ON:

Chiar are mailurile... Grantez pentru el.

Link to comment
Share on other sites

Mail-urile la gramada sunt inutile pentru ca oricum nu cred ca reusiti sa trimiteti macar 40% in inbox, si tot vad ca se vand mail-uri de romania, intrebarea mea este: Daca pana acum tot ati vandut unul 4milioane de mail-uri de ro(cea ce e putin probabil sa fie adevarat), altu 2 milioane, altu 1.5 milioane si tot asa, cam cat de mare este populatia romaniei, cati au adresa de email, in jur de 100.000.000 de oameni ?

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca se repeta adresele ,totusi 4 milioane e cam mult ar insemna cam toate mailurile romanesti (care nu cred ca sunt mai mult de 6 mil) scazand din populatia tarii batrani si persoane care n-au treaba cu netul.Sa dai spam la toate e o pierdere de timp daca nu sunt impartite pe nise poate doar sa promovezi un serviciu general de ex un site de stiri etc..scuze de offtopic ,spor la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Ca sa iti raspund frumos :

Mailurile sunt pentru spam , le bagi intr-un mass mailer si iti promovezi site/afacere/etc pe baza spamului :)

frate ma lasi k stiu si eu. faceam dinastea acu vreo 6 ani pentru firme din bucuresti. luam 2 milioane pentru 10.000 mailuri date :) dar am mai crescut si am inceput cu treburi mai frumoase...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

sa-i dea cuiva ban lui simple-man si scamer-for-life (acelasi user) si cine naiba stie cate usere o mai avea pe aici... vorbeste mult, vrea multe, dar nu plateste.

sfatul meu sa nu faceti nici o combinatie cu omul.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

sa-i dea cuiva ban lui simple-man si scamer-for-life (acelasi user) si cine naiba stie cate usere o mai avea pe aici... vorbeste mult, vrea multe, dar nu plateste.

sfatul meu sa nu faceti nici o combinatie cu omul.

Lam contactat pe messenger , dar mia cerut mailuri de italia ... :))

UPDATE

+ Rusia Mailuri

+ Mailuri nesortate

Edited by Weedy92
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...