Jump to content
jetus

Un nou mesaj ********* pentru România

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=Tt7oqG3atY0



Salut?ri cet??eni ai României, suntem *********.
Acest mesaj este transmis poporului român ca urmare a recentului protest anti-ACTA ce a avut din ?ara voastr?, ?i în numeroase alte ??ri europene.

Ne vine greu s? credem c? nu sim?iti abuzurile f?cute de politicienii vo?tri în ultimii 20 de ani. Vi se pare c? ave?i nevoie de un conduc?tor, dar nu ave?i nevoie de asta. Nu ave?i nevoie de ajutorul nim?nui, ave?i toate resursele ?i puterea de care este nevoie, ideea este s? fi?i organiza?i.

Mai departe:

Un nou mesaj Anonymous pentru România (VIDEO) | Jurnalul National

Sper ca nu a mai fost postat.
Link to comment
Share on other sites

Ehh oricat ar incerca sa schimbe astia lumea...tot nu o sa reuseasca nimic.Activitatea lor este restransa doar pe partea de internet.Dar marile servere si baze de date sunt Closed-Circuit deci nu pot fi sparte decat din interior.Tot ce pot fura ei pot fura si alti hackeri singuratici.In schimb este adevarat ca pentru un DDoS ca lumea e nevoie de mai multi oameni deci pe partea asta sa zicem ca se pricep (sau cel putin sunt destui sa infunde orice retea).

Link to comment
Share on other sites

Ce zice ala acolo seamana foarte bine la voce cu programul ala cu care ma jucam pe win 98 cand descoperisem si eu PC-ul.Progamul nu mai stiu cum se numeste dar stiu ca scriai ce vroiai in el si selectai pe ce voce sa spuna ce ai scris,de femeie,de robor,de copil si mai stiu eu ce.Cat profesionalism din partea lor =))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...